Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не изневерихме на Фиат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не изневерихме на Фиат

    След като се разделихме с Бравата на съпругата ми /1,4 12V/, вчера се сдобихме с ново попълнение в семейство Фиат - Пунто 1,9 JTD - 5 врати, сребрист металик, първоначална регистрация април 2001г. Количката си има ел. стъкла /няма ел. огледала, но това не е трагедия/, климатик, 1 еърбег, сити /работещо за сега/, борд компютър, нови летни гуми. За съжаление и голямо мое учудване няма ABS, но си струваше компромиса защото има страхотни спирачки. Няма и никаква музика, но ще измислим нещо. Иначе колата върви много добре, дори ми се струва че ускорява по-добре от Бравата от подписа ми. Има леки забележки по външния вид, но нищо фатално и неотстранимо. В купето се чуват някои потраквания, характерни за Фиат, но и с тях ще се справим.За сега нямам снимки но при първа възможност ще пусна.Специални благодарности на колегите snake и Yavor, които ми помогнаха при избора!!!
    Peugeot 301
    Punto 1.9 JTD - на жената

    #2
    Честито и много безаварийни! Както вече ти казах, виждах в мислите си тази кола и в моя гараж . Радвам се, че отиде при приятел и истински фен на марката. А за музиката, хм, мисля, че имаше, вероятно са я свалили в автокъщата, но може и да греша. И чакам снимки на придобивката.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      Казаха ми, че продавачката е държала особено на музиката си и си я свалила. Направо не ми се вярваше, защото най-малкото щеше да върне поне оригиналната на местото и. Но какво да правиш - джабмазки номера. Иначе ми предложиха най-различни други "втора употреба", но замисляйки се над произхода им отказах категорично.
      Peugeot 301
      Punto 1.9 JTD - на жената

      Коментар


        #4
        ЧЕСТИТО!
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          Да си карате колицата със здраве , безавариино , да върви много и да харчи малко :PЧестито!!!
          Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
          Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

          Коментар


            #6
            Честито ви и много безаварийни километри!
            Уважавам тези,които ме уважават!
            Clube do Marea!

            Коментар


              #7
              Честито да колата и много безаварийни километри ида имате с нея. И дай се пак някоя снимка да и се порадваме де .

              Коментар


                #8
                Честито ви и много безаварийни километри!
                Виж бейби не сме глупаци,
                ние сме отбор от здравеняци.
                Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                Коментар


                  #9
                  Честито! И само безаварийни километри
                  FIAT Marea ex
                  FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
                  Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

                  Коментар


                    #10
                    честито и със здраве да си я карате
                    Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                    FIAT BRAVO 1.8GT
                    FIAT BRAVO 1.9TD ex

                    Коментар


                      #11
                      Честито, Венко, и на теб, и на съпругата ти!Надявам се скоро да я видя новата придобивка. А за музиката - изпусна СОНИто от Делтата, дадох го почти без пари преди няколко дни.

                      Коментар


                        #12
                        Честито и от мен!Ако искаш да помогна за музиката - имам едно радиокасетофонче оригинално за Пунто 2 ( сложих оригинално ЦД) на моето - ще те обзаведа на тънка цена .Ако те интересува пиши ми на ЛС за да се разберем.
                        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                        Коментар


                          #13
                          Благодаря на всички! Опитвам се де кача снимки, дано се получи!
                          Прикачени файлове
                          Peugeot 301
                          Punto 1.9 JTD - на жената

                          Коментар


                            #14
                            Кукличка е фиатчето ! Само ме е яд да гледам тея озъбени кабели на музиката, ама надявам се, че скоро ще запълниш мястото. Големи хиени са в автокъщите, добре поне че новите гуми са оставили. Аз още преди месец й казах на съседката, че е направила грешка, че е дала колата да се продава в автокъща и че това хубаво фиатче много бързо ще си намери нов стопанин във фиатския форум. Както и стана в крайна сметка .
                            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                            Коментар


                              #15
                              със здраве да му се кефиш колега и много безаварийни километри
                              фиат мареа 103 понита
                              спринтер 122 понита
                              пасат с 90 умрели понита

                              Коментар

                              Working...
                              X