Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов" номер"на полицаите.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    vaskoni_1980 написа:
    в Стара Загора на последък гледам полицаи без патрулка по двама само с палки стоят на забранените улици и спитар коли даже глобяват а нямат патрулка
    Случая с палката и полицая беше точно такъв - пеши полицай с палка, в улицата зад Операта в Ст.Загора. Онзи мина на червено на светофара, полицая му вдигна палката, онзи даде мръсна газ и изчезна. Не го одобрявам, но още ми става смешно като се сетя

    Коментар


      #17
      Аз пък няма да забравя никога гледката на магистралата за София - полицая спира една кола и нещо се обяснява, в това време минава точно зад него ТИР и от струята му хвърка шапката на 20-30 метра и той хуква да я гони - и скача с ръце да я лови във въздуха... Голям смях...
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #18
        Снощи от работа като се прибрах към 1 часа си джиткам из града с колата и ме спират на главна улица.Провериха ме и ми пожелаха приятна вечер.След 2 кръстовища техни колеги спрели и те ме спират.Стана ми смешно и им казвам,че преди 2 кръстовища са ме спрели и те веднага приятна вечер.Та ако някой го спрат така да каже!
        FIAT BRAVO 1.6
        FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
        LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

        Коментар

        Working...
        X