Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Паспорт за гавови в Бургас? (НЕ АГУ)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Паспорт за гавови в Бургас? (НЕ АГУ)

    Та къде в Бургас правят преглед на газови бутилки (не за колата)?Ония на Тих труд дали прави и на обикновени?
    Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


    Когато целта е всичко и пътят е без значение!

    #2
    До ЕКО в "Комлука" също има да правят прегледи но дали правят на бутилки не знам .
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #3
      За битова бутилка ли става въпрос?От ония сините големите.
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        #4
        В Комлука може да пробваш след бензиностанция Петрол продължаваш по паветата покрай Алианц и след това вдясно където зареждат битови бутилки. Там поне са лицензирани за зареждане на бутилки, но и газта им беше над 1.30лв
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #5
          Да знам че зареждат там ама за преглед незма дали правят ама като отида ще видяп.п. Красьо ония ден като ми свирна на кръговото без да се познаваме много бързо включих и се сетих че съм те виждал на аватара ти
          Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


          Когато целта е всичко и пътят е без значение!

          Коментар


            #6
            Interceptor написа:
            Да знам че зареждат там ама за преглед незма дали правят ама като отида ще видяп.п. Красьо ония ден като ми свирна на кръговото без да се познаваме много бързо включих и се сетих че съм те виждал на аватара ти
            Я сега сподели каква е целта на тоя паспорт за бутилка.У дома сме на газ от как се помня и сефте чувам за преглед на бутилка.Отивай в топливо и си я смени с друга.ПП.То на кръговото добре ти свирнах,ама после като те видях до едни помляни автомобили в лазур бая се притесних.Видях че с бравата всичко е наред и се отказах да спирам.Джантата много и ходи на бравата.
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #7
              Бутилката е на приятелката и като ходи да я зарежда и искат паспорт. Малка "туристическа" бутика от онез червените с котлонче отгоре.В лазур удариха приятелката пак .. три автомобила тя спряла на кръствището, втория зад нея също а третия толкоз бил засилен отзад че като удатил втория ударил и нея (първа) и така
              Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


              Когато целта е всичко и пътят е без значение!

              Коментар

              Working...
              X