Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Строително безумие във Варна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Строително безумие във Варна

    Минавам днес по уж новия крайезерен път и какво да видя .... от новия светофар на отбивката за качване на моста до кръговото движение посока ЖП гара едно от платната го ремонтират!! А то беше завършено преди няколко месеца. Сега платното е без най-горния слой асфалт и отново ще се прави всичко !!!!! Не ми го побира ума как може една и съща отсечка от 300м да я правят по няколко пъти без видима причина!!! Това си е чисто разхищение на средства...а улицата пред нас 200 метра стои разбита вече 2 години, отделно някой "умен" инжинер я е проектирал със завой 90 градуса тесен за една кола, заради глупави мол, който друг глупак е проектирал. Второкласник ще го начертае по добре .....Не знам как да изразя възмущението си ....
    Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

    #2
    Ако не си минавал по Кракра и Тодор Влайков, пробвай Преди 2-3 седмици завърши цялостното преасфалтиране.....мога да се хвана на бас, че до зимата ще е разбит отново Никаква нивелация, целия на бабуни.....ужас
    Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
    Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
    Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
    BMW X3 3.0D Aut

    Коментар


      #3
      iee написа:
      Ако не си минавал по Кракра и Тодор Влайков, пробвай Преди 2-3 седмици завърши цялостното преасфалтиране.....мога да се хвана на бас, че до зимата ще е разбит отново Никаква нивелация, целия на бабуни.....ужас
      Минавах сега ще видиш за колко време ще го разкопаят за интернет, водопровод или нещо друго ... Веднъж ще прекарат телефон...тъкмо като дупката е станала ужастна ще дойдат за интернет и ще кажат ето ние ще прекараме после ще оправим .. и нищо! Евала, че го направиха цялостно ... ама на фона на ужаса около тази отсечка това е някакъв оазис поне за сега...
      Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

      Коментар


        #4
        Има и някакви мотористи, дето мислят така.....вечер ми идва да сляза и да пъхна прът в спиците на някой......
        Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
        Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
        Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
        BMW X3 3.0D Aut

        Коментар


          #5
          запитай писмено общината, само от жалване няма полза. А платното имаше дупки, може преасфалтирването да е за сметка на фирмата, нали уж пътят е в гаранция...
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #6
            да , да запита общината , но към кого да е адресирано писмото към Арменския Поп или Светия Синод ?
            681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!

            7:2 ( 1968г. ), когато пресата из Европа пише : "Отбора на народа победи със 7:2 отбора на властта"

            Коментар


              #7
              Krasi1914 написа:
              да , да запита общината , но към кого да е адресирано писмото към Арменския Поп или Светия Синод ?
              сарказмът ти не е на място. Ако си траеш като мишка нищо няма да стане и никога нищо няма да се промени. После се изписват едни приказки какъв овчи народ сме - ами не бъдете овчи народ - интересувайте се какво общината прави с данъците ви.
              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

              Коментар


                #8
                еле , нищо лично спрямо теб брато , ако знаеш колко жалби съм написал с/у разни институций свят ще ти се завие , но няма никаква полза ( за жалост ). Трябват протести... Масово
                681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!

                7:2 ( 1968г. ), когато пресата из Европа пише : "Отбора на народа победи със 7:2 отбора на властта"

                Коментар


                  #9
                  Krasi1914 написа:
                  еле , нищо лично спрямо теб брато , ако знаеш колко жалби съм написал с/у разни институций свят ще ти се завие , но няма никаква полза ( за жалост ). Трябват протести... Масово
                  Институций би ти завидял.... ами организирай, след като мислиш, че трябва
                  Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                  Коментар


                    #10
                    ele написа:
                    Krasi1914 написа:
                    еле , нищо лично спрямо теб брато , ако знаеш колко жалби съм написал с/у разни институций свят ще ти се завие , но няма никаква полза ( за жалост ). Трябват протести... Масово
                    Институций би ти завидял.... ами организирай, след като мислиш, че трябва
                    А Конфуций кво ли е казал...
                    Fiat Punto 1.1-Синята птица
                    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                    Коментар


                      #11
                      ele , сега ще четем по темата или ще търсим правописни грешки? Нали не се имаш за даскала по БЕЛ ?Придържайте се към темата.Модераторски екип на фиат-бг.орг
                      681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!

                      7:2 ( 1968г. ), когато пресата из Европа пише : "Отбора на народа победи със 7:2 отбора на властта"

                      Коментар


                        #12
                        Krasi1914 написа:
                        ele , сега ще четем по темата или ще търсим правописни грешки? Нали не се имаш за даскала по БЕЛ ?
                        Ти с нея не се закачай, че темата ще тръгне към заключване По темата.........каквото и да кажем няма смисъл.....специално за ул.Тодор Влайков що жалби съм изписал.....познайте дали имаше смисъл До месец-два гаранция ще разкопаят пред нас заради спукана тръба......тя се пука доста често и ремонта естествено е клинп.с. Вчера видях на кметеца количката............позачудих се дали да не ударя един ключ
                        Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                        Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                        Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                        BMW X3 3.0D Aut

                        Коментар


                          #13
                          А ако случайно сте минавали по пътя след кръвото точно преди езерния път добре направиха пътя 3-4 пласта 20 см чист асфалт оставиха го така почнаха да минават камиони а сега знаете ли какво направиха решиха да одрежат напречно пътя и да му направят кръпка явно са забравили нещо и сега какво ще стане следващата зима ще се рацепи през кръпката да не говоря, че направиха 2те кръгови "УЖ" за две коли широки, но когато втория реши да навлезе трябва да се качи на бордюра.
                          Fiat punto 1,1
                          Fiat bravo 1,6 16v
                          Fiat bravo 2,0 20v
                          Honda civic 1,5
                          BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

                          Коментар


                            #14
                            Та викаш Институций бил тоз, дет на жените им вика БРАТО ??? И само Левски викаш, а П.С. В грях съм, ама не мога да се сдържам :DПридържайте се към темата.Модераторски екип на фиат-бг.орг
                            Fiat Forum Bulgaria

                            Прекаленият светец и богу не е драг !

                            Коментар


                              #15
                              Съжaлявам никога не съм имал гадателски способности, за да знам от какъв пол е човека отсреща . А като става въпрос за правописанИможИ чуек който си измисля НЕсъществуващи думи като "дет" да ми прави забележка . ОТИ той пишИ правилно...та Ко речи ?П.с И аз съм в грях амаа не се сдържах .... А ц(*ка умре але але але , А ц(*ска умре....Придържайте се към темата.Модераторски екип на фиат-бг.орг
                              681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!

                              7:2 ( 1968г. ), когато пресата из Европа пише : "Отбора на народа победи със 7:2 отбора на властта"

                              Коментар

                              Working...
                              X