Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧРД на Irka_fihi

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Честито и от мен
    Аlfa Romeo 156 2.4 JTD 99'

    Коментар


      #47
      Ирчеее изветри ли вече,или още си ближеш раните???Радваме се,че още си млада и красива за разлика от нас!
      FIAT BRAVO 1.6
      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

      Коментар


        #48
        Честито!!!Много здраве, любов, късмет и щастие!Да те слушат всички - и малки и големи
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар


          #49
          Честит рожден ден и от нас на патерички! Пожелаваме ти много здраве, късмет и щастие на теб и цялото семейство. Нека бъдат реалност дори и най-смелите ти мечти!!!

          Коментар


            #50
            Много благодаря на всички ви, приятели!!! По принцип на рождените си дни съм винаги кисела, но този път успяхте да ми повдигнете духа! :D Наистина много ме зарадвахте! Специални благодарности на Краси - можеш да бъдеш сигурен, че винаги ще остана такава, каквато ме познаваш! :D На Даниел (Руди), Имортал, Живко-вците, Роси - за оригиналните пожелания и въобще на всички, които писаха в темата!Нека положителната енергия, с която ме заредихте, ви се върне хилядократно!А пропо - карахте ли с включени светлини в този ден? :D Митяяя, имах голямото желание да се кача на черешата, обаче не успях! Пих само 100гр.червено вино "100 мерака" , но свърши много бързо! И те така.
            "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
            Ванга

            Коментар

            Working...
            X