Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Навигация Privileg 43FM

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Навигация Privileg 43FM

    Колеги помагайте, ако някой има тази навигация моля да ми изпрати BackUP файл на у-вото защото моето леко умря, а не ми се носи в сервиз. Благодаря предварително.
    Fiat Bravo, 1.6 SX, 16V, 76 kW

    #2
    Дай повече информация - може и да се пробваме да ти помогнем. GPS-а ти си има "Меню", достъпно ли е? Само iGo ли си затрил?Защото ако си убил и WinCe-то, ще трябва евентуално да ходиш на "сервиз". Допълнително - не съм абсолютно убеден, че iGO ти е лицензно, но може и да се лъжа.
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #3
      Там е работата, че му махнах шела и не зарежда основното меню WinCE зарежда но до определено място докато не потърси шела и там увисва само през PC го отварям . Не става дума за навигационни програми, а за самото у-во.
      Fiat Bravo, 1.6 SX, 16V, 76 kW

      Коментар


        #4
        Пробвай се, ако все още не си, във форума за покетите - вероятността там да се е набутал някой с такава играчка е голяма... или драсни една питанка в блога на блъди (bloodys.com) и може да успееш да се справиш без сервиз Ама пусто - като не ги харесвам тия китайци и нямам в момента нито един при мен...
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #5
          Изпратих я днес в сервиза да видим кога ще ми я върнат. За 5 минутен проблем сигурно ще ме бавят 5 дена .
          Fiat Bravo, 1.6 SX, 16V, 76 kW

          Коментар

          Working...
          X