Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Здравейте

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Здравейте

    Здравейте колеги нов съм във форума и от 2 дена съм горд притежател на фиат браво 1.6 16v.Аз лично бях скептично настроен към марката фиат въпреки това си взех бравото и за 2 дена имам няколко стотин километра с него и след всеки километър се влюбвам все повече и повече.не знам дали има тема за колитте да пусна информация за моята ако има извинявам се,но не съм я видял.ПОЗДРАВИ!!!Колега прочети правилата на форума и в частност т. 1.7. Виж също:Хайде да си видим фиаткитеГаражМодераторски екип на fiat-bg.org
    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

    #2
    здравеймного безаварийни километри ти пожелавам

    Коментар


      #3
      здравей да му се радваш много и честито

      Коментар


        #4
        Здрасти колега и добре дошъл! Имаме си гараж - от бутоните най-горе се избира и там можеш да си попълниш данните на колата и снимки.

        Коментар


          #5
          Честита нова придобивка колега.
          Виж бейби не сме глупаци,
          ние сме отбор от здравеняци.
          Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
          така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
          http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

          Коментар


            #6
            добре дошъл и дълго да си караш количката и да те радва
            ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
            Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
            Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

            Коментар


              #7
              Благодаря ви колеги милиони безаварийни и на вас днес като я измия ще нащракам снимки и ще пусна тема за нея че имам две три ама е мръсна на тях:P
              Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

              Коментар


                #8
                Привет и добре дошъл в най-хубавия авто-форум!

                Коментар


                  #9
                  Добре дошъл в клуба на 1.6 16v Бравота
                  Браво 1.6 16v 1996
                  Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

                  Коментар


                    #10
                    Честито колега и поздрави за правилния избор.Това е най-бързата кола в света.И най-малко гори.Има само един недостатък.Като наркотик е!Колкото повече караш,толкова повече ти се иска.Да си я пазиш и поддържаш.И ако имаш път към Стара Загора,обади се да я видим,а и с тебе да се запознаем.
                    FIAT BRAVO 1.6
                    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                    Коментар


                      #11
                      честито и от мен , много километри да и навартиш.и дано не ти създава проблеми :D
                      Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

                      ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

                      Коментар


                        #12
                        много безаварийни колега!!!
                        ex.Мареа ТД100

                        Коментар


                          #13
                          Много и безаварийни километри каране :D
                          MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                          "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                          R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                          Коментар


                            #14
                            за колегата popara801 човек колата върви много за 103 коня страхотна е за 2 дена имам около 220 километра градско и 60 километра извънградско и със всеки изминал киломеър все повече се влюбвам в това браво.
                            Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                            Коментар


                              #15
                              Re: Здравейте

                              ivailo rachev написа:
                              Здравейте колеги нов съм във форума и от 2 дена съм горд притежател на фиат браво 1.6 16v.Аз лично бях скептично настроен към марката фиат въпреки това си взех бравото и за 2 дена имам няколко стотин километра с него и след всеки километър се влюбвам все повече и повече.не знам дали има тема за колитте да пусна информация за моята ако има извинявам се,но не съм я видял.ПОЗДРАВИ!!!
                              То и при мен бе любов от пръв поглед. Преди от фирмата на Фиат съм имал едно Дукато. Бе много ръждясват тия Фиати, ми бе първата приказка тогава. И преди две години влизам в една автокъща, ей тъй само да поразгледам и направо си я препознах. Вече няма нищо общо със старите и ръждясващи фиати. Няма ръжда, дърпа здраво и за две години не съм пипнал друго по нея освен консумативи и волана. Да си я караш със здраве. Между другото ако беше си взел ТД с 200N/m тяга или още по-добре JTD, щеше да си още по впечатлен. Друго си е турбото и да усещаш гърба си залепен за седалката. Но и 1.6 е достатъчно пъргав, а и икономичен и издържлив мотор. Това са 104 коня все пак.
                              Fiat Marea TD100

                              Коментар

                              Working...
                              X