Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Талон за ГТП

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Талон за ГТП

    След като минах прегледа, видях че са ми объркали номера на рамата, написан на гърба на талона за ГТП. Дали ще е проблем, при евентулна рутинна проверка на документите? И изобщо възможно ли е да ми го поправят в сервиза, или вече съм се минал и трябва пак да се набутам за прегед?
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    #2
    Колко са объркали? Ако е за 1 знак, карай си така.Иначе би трябвало да ти го сменят, какво толкова, това си е тяхна грешка.
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    Коментар


      #3
      Едва ли при рутинна проверка на документите сравняват и номера на рамата. Все пак е от бая цифри и не ми се вярва редовия пътен полицай да стига чак дотам. Гледат номера на автомобила-той също е написан на картончето, и да съответства номера на картончето за извършен ГТП с номера на стикера, залепен на стъклото. Гледат естествено и дали прегледа е още валиден. И да се върнеш в сервиза, в който ти е направен прегледа, най-много с химикал да поправят номера на рамата. Ново картонче няма да ти издадат, защото то върви в комплект със залепения на стъклото стикер, а стикерите са на специален отчет и става сложно.
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        snake написа:
        Ново картонче няма да ти издадат, защото то върви в комплект със залепения на стъклото стикер, а стикерите са на специален отчет и става сложно.
        Така и предполагах. Еми, ако го забележи някой бдителен катаджия, ще се правя на разсеян и ще кажа, че и аз сега го виждам.
        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

        Коментар


          #5
          dikanio написа:
          snake написа:
          Ново картонче няма да ти издадат, защото то върви в комплект със залепения на стъклото стикер, а стикерите са на специален отчет и става сложно.
          Така и предполагах. Еми, ако го забележи някой бдителен катаджия, ще се правя на разсеян и ще кажа, че и аз сега го виждам.
          ами едва ли да ти няправят проблем те тези дето пишат по тези талони а и по гражданските са доста зле с правописа да не кажа,че са и половината неграмотни
          Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


          FIAT BRAVO 1.8GT
          FIAT BRAVO 1.9TD ex

          Коментар

          Working...
          X