Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Молба-оглед на Alfa Romeo156SW гр.Плевен

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Молба-оглед на Alfa Romeo156SW гр.Плевен

    Та това е колата - http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...=detailsАко някой колега от Плевен има възможност да я поогледа и да каже какви са му впечатленията от нея. От снимките изглежда супер. Искам да знам как работи мотора, ако е възможно някой да я покара, за да види и ходовата част как е. Искам да знам дали си заслужава да отида до Плевен за нея.Благодаря на всеки, който ще отдели от времето си

    Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

    #2
    Ще се опитам следващият вторник, тогава ще съм на Плевен, но... не знам колко време ще кисна по доктори там...

    Коментар


      #3
      Надявам се до другия вторник вече да съм с кола. Ако има някой, който може по-рано да я погледне ще е много хубаво. А ако няма - отивам аз

      Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

      Коментар


        #4
        mitenceto89 написа:
        Надявам се до другия вторник вече да съм с кола. Ако има някой, който може по-рано да я погледне ще е много хубаво. А ако няма - отивам аз
        Колата е от серията "Уникати". :D ...Абе ако имаш възможност отивай. Колата изглежда добре.
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          #5
          По молба на един пич,ще отида довечера да я видя,но едва ли ще ми позволят да я карам.Утре ще пиша какви са ми наблюденията,като трябва да се вземе впредвид,че не съм специалист.

          Коментар


            #6
            mitenceto89 написа:
            Надявам се до другия вторник вече да съм с кола. Ако има някой, който може по-рано да я погледне ще е много хубаво. А ако няма - отивам аз
            Ще си позволя един съвет-недей да биеш път, без преди това някой доверен човек да е видял колата лично. Един път преди 2 години аз се опарих от подобна авантюра, а преди месец почти бях тръгнал с парите за София за една ланча либра. Добре, че ми се обади колега от форума, който я е виждал лично и ме светна, че колата плаче за цялостно пребоядисване, нещо което не се виждаше на снимките. Снимките могат да те подведат, а видя ли обява с "уникална" кола, инстинктивно я прескачам.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #7
              mitenceto89 написа:
              Надявам се до другия вторник вече да съм с кола. Ако има някой, който може по-рано да я погледне ще е много хубаво. А ако няма - отивам аз
              Навивай Радо да ни вози и ще ви водя да я видим
              Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

              Коментар


                #8
                На първата снимка (голямата снимка от обявата) изглежда, че в лявата част на предната броня има драскотини, може и да е спукана, а може и да е зрителна измама. Същото (в смисъл, че може да е зрителна измама) се отнася за предния капак и левия калник-изглеждат все едно не са с еднакъв цвят, капакът изглежда по-матов. Двигателят е измит, за което сигурно има някаква причина, а разширителният съд за антифриза свети като нов. В какво състояние е бил старият, не се знае.
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  #9
                  Колега,Събота или Неделя, ако успея да закача прословутото жило на съединителя днес сам- заминавам за Плевен. Живея на 500 метра от тази автокъща. Мога да я огледам, но със сигурност не очаквай от мен мнение за мотора - не ги разбирам особено пък и JTD . Мога да помогна за външен вид и състояние на салона. Ако имаш интерес пиши на лични, скайп, където ти дойде на ум.Поздрави.
                  Skoda AMfabia 1.2 12v
                  exBrava 1.8 16V ELX + Анти Гравитационно Устройство (АГУ)

                  Коментар


                    #10
                    Опитвам се да си намеря транспорт до там ама за сега неуспешно. Колко е гадно да си без кола! Ще чакам информация от вас колеги. А и сега се замислям, че май доста ще нарастне интереса към колата и свалянето на цената ще е доста трудно:D

                    Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

                    Коментар


                      #11
                      Пита ли "ибаси машината" Той поне е на газ.
                      Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                      Коментар


                        #12
                        Споко колега,ще я видя тази вечер и утре ще ти дам мнението си.Аз също продадох мойта Марче и сега пък трябва да ходя до Софето,че тук са скъпи,така че докарай насам една за мен.

                        Коментар


                          #13
                          По молба на колегата направих един оглед и тест драйв на аналогична машина в Сливен.Като цяло ми хареса колата, иска нови гуми, има тропане в предницата, двигателя ми се видя читав, съединителя е перфектен (много важно при тези коли), климатика работи.Малко ми се стори мудна във високите обороти - нормално ли е да има голям турбо-лаг? Да каже някой с такъв двигател (2.4 JTD)?При настъпване дърпа много яко, до един момент, в който просто като че ли заглъхва... Нямаше как да я тествам по-добре, защото колата е без номера и застраховка и да се излиза из града е опасно.Айде да има късмет колегата и да си вземе хубава колица.Макар че аз бих взел без колебания ето това:http://www.mobile.bg/11272293189873296Мите, помисли пак дали не искаш по-луксозен автомобил с телефон, круиз-контрол, по-хубава кожа, същия двигател, навигацията не я броим, че не бачка в БГ, и за по-малко пари?!

                          Коментар


                            #14
                            Колега, хич не му мисли, ако имаш възможност отивай. Колко са 200 километра.....аз лично моята я видях вечерта в мобилето и на обяд другия ден беше моя Разходих се до Търговище и не съжалявам!Колата изглежда доста добре, дано се окаже такава в действителност
                            Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                            Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                            Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                            Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                            BMW X3 3.0D Aut

                            Коментар


                              #15
                              Колега в тази криза за тия пари мисля,че може да вземеш много по-изискан автомобил.Не виждам уникалност в тази кола,освен ако не държиш да е комби.Изключително скъпа и необоснована подръжка.Според мен струва не повече от 5500лв.Все пак ти си знаеш и състоянието е мн.важно.Като цяло алфичките и специално тази е с двойно окачване и вози прилично и мн.различно от евтините фиатки.Мотора ще е тавряс.Ако имаш възможност я вкарай в сервиз и виж окачването като състояние.Поздрави и избора е в твои ръце!
                              FIAT BRAVO 1.6
                              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                              Коментар

                              Working...
                              X