Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тотално изпростяване пред паспортното на 6-то рпу София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    DEYAN IYI написа:
    ПП- малко уточнение - пререждам, а не предреждам (за всички любители на правопистта)
    Гледах че някой по-горе го е написал с Д и си викам "глей тоз как го е написал"... и сега гледам - и аз съм го написал така, макар че много добре знам как се пише... Коригирах се вече.И да, идеята за номерцата е супер - на много места по институциите е така, но не и в паспортна служба. А колко е просто да се направи.

    Коментар


      #17
      От ден на ден се чудят каква по-голяма ГЛУПОСТ да измислят... . Цялата тази администрация с нейните глупости- Само се чудят как да усложнят живота на хората!!!
      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

      Коментар


        #18
        DEYAN IYI написа:
        Странна държава сме ние - обичаме опашките, калабалъка и кавгата...Тва с импровизираните списъци е пълен примитивизъм. В нормалния свят има машини за номерца за реди на кое гише да се курдисаш от ЖП гарата до кварталната аптека. И тука за щастие се срещат по банки и учреждения, но защо не турнаа такива системи във въпросните служби.
        Онзи дребничкият министър Ники Василев беше накупил на цялата държавна администрация системи за управление на чакащи клиенти. Някъде си работят и до ден днешен, на други места ги спряха заради липса на консумативи или проблеми със софтуера, който се оказа бая "тежък" за старите PC-та.
        DEYAN IYI написа:
        ПП- малко уточнение - пререждам, а не предреждам (за всички любители на правопистта)
        Аре са, правопистта? "Правописа" ми изглежда по-добре .
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #19
          Immortal написа:
          ... идеята за номерцата е супер... А колко е просто да се направи.
          Както всички прости неща, не е за прости хора Ако пък така или иначе се правят списъци, като забиват компирите, оти ги не прави службата, ами хората да се занимават с нещо, което не им е работа и да влизат в конфликти. Една лелка с прост компютър може да прави списък и да раздава бележки с час и дата, да я наречем "рецепционистка".Все едно! Така ще е още 100 години, после няма да ни пука ПП- Снейк, "правописът" е по-добре, но не е по-забавно от "правопистта" :P
          Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

          Коментар


            #20
            snake написа:
            Онзи дребничкият министър Ники Василев беше накупил на цялата държавна администрация системи за управление на чакащи клиенти. Някъде си работят и до ден днешен, на други места ги спряха заради липса на консумативи или проблеми със софтуера, който се оказа бая "тежък" за старите PC-та.
            Хайде сега си признай как се бореше с едно забило такова BSOD Хехе...
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар

            Working...
            X