Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за детски надбавки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за детски надбавки

    Един въпрос,свързан с новите документи,изисквани от социалните.Става въпрос за бележка от личният лекар за имунизациите:Това нищо само при първоначално подаване на документите ли се прилага или ние сега ще трябва да го приложим отделно към документите,подадени преди това решение?
    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

    #2
    това не съм го чувал все още... януари подавах документи за деЦки това не ми го искаха...п.п. иди на www.bg-mamma.com и питай там или се разрови във форума
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      #3
      Аз разбрах че който е подал документите преди излизането на това решение , за него не важи. А е задължително за тези които след влизането в сила на решението ще подават документите.

      Коментар


        #4
        Re: Въпрос за детски надбавки

        avvasilev написа:
        Един въпрос,свързан с новите документи,изисквани от социалните.Става въпрос за бележка от личният лекар за имунизациите:Това нищо само при първоначално подаване на документите ли се прилага или ние сега ще трябва да го приложим отделно към документите,подадени преди това решение?
        Само при първоначалното подаване го изискват, не го искат допълнително на тези, които вече са го подали; с две думи - ние сме "заварено положение"

        Коментар


          #5
          Благодаря на всички колеги!
          I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

          Коментар

          Working...
          X