Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Намерено хъски

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Намерено хъски

    Изгубено, но най-вероятно откраднато. Намерено с оръфана хавлия на главата в района на ПироговЧерно-бяло на около година. Сиви очи, син нагръдник. Мъжки. Добродушен и радостен. Само малко не иска да го връзват... Усмивчица иначе си идва сам при повикване.Ако някой има информация да свирка, за да го връщаме.Кучето за момента е при едно момче, който гледа 3 от тази порода и определено там ще му е удобно. аз помагам само засега.Ето го животното:http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2...5NFCjo69oA.JPG
    В сервиза съм!

    #2
    Много е красив, дано се намери стопанина му.Или си намери стопанин.
    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
    www.cyxap.com

    Коментар


      #3
      красив е и засега е още на гости при "роднините" си.засега нямаме достоверен стопанин. пък и никой не е изпищял, че му липсва кучето, намерено е преди 2 дни.
      В сервиза съм!

      Коментар


        #4
        И аз намерих едно хъски преди време наблизо. В района на ВМА. Стопаните не се намериха и го подарих.Успех!!
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          Ей готино животинче, как така никой не си го търси.Ако не си намери стопанина да остане при теб.

          Коментар


            #6
            ако не намери стопанина си и ако ти е проблем да го задържиш мога да го взема аз имам женско хъски и и търся компания
            Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

            Коментар


              #7
              Абе то и Аз мога да го взема не е проблем , но е добре да си намери стопанина.Ако наистина ще се чудиш какво да правиш, аз също мога да го взема.

              Коментар


                #8
                имам 2 женски ретривъра вкъщи и моята жена ще изперка с още едно...
                В сервиза съм!

                Коментар


                  #9
                  Днес момче и момиче лепиха обяви за загубено хъски в кв.Триъгълника. Ама дали е същото........
                  Marea Weekend HLX Jtd 110

                  oO(_)____////____(_)Oo

                  Коментар


                    #10
                    пак е нещо, може и да е тяхно...ако дадеш телефон - ще им звънна.
                    В сервиза съм!

                    Коментар


                      #11
                      На обявата има снимка и кучето не е същото.Ходих специално да погледна
                      Marea Weekend HLX Jtd 110

                      oO(_)____////____(_)Oo

                      Коментар


                        #12
                        благодаря!
                        В сервиза съм!

                        Коментар


                          #13
                          Аз доколкото виждам това не е Хъски а Аляски Маламут. Поне очите го издават и това го прави още по рядко куче. Със сигуност има микрочип под кожата или някакъв знак от развъдник (маркировка за собственик).
                          Alfa Romeo Centocinquantasei

                          Коментар


                            #14
                            Seicento Sporting Abarth написа:
                            Аз доколкото виждам това не е Хъски а Аляски Маламут. Поне очите го издават и това го прави още по рядко куче. Със сигуност има микрочип под кожата или някакъв знак от развъдник (маркировка за собственик).
                            може и така да е. аз гледам 2 ретривъра, за тези не знам много.дори и да има чип, ще можем ли да разгадаем 15-цифреният код? в българия май тази система не е изградена напълно?
                            В сервиза съм!

                            Коментар


                              #15
                              yodaaplus написа:
                              Seicento Sporting Abarth написа:
                              Аз доколкото виждам това не е Хъски а Аляски Маламут. Поне очите го издават и това го прави още по рядко куче. Със сигуност има микрочип под кожата или някакъв знак от развъдник (маркировка за собственик).
                              може и така да е. аз гледам 2 ретривъра, за тези не знам много.дори и да има чип, ще можем ли да разгадаем 15-цифреният код? в българия май тази система не е изградена напълно?
                              Има база колега - тук можете да проверите номера на чипа. http://www.balkanpet.net/ А относно хъскитата - всички имат сини очи или поне едно синьо око. Казвам "поне" едно защото се случва да са с различен цвят (рядко но се случва).
                              Alfa Romeo Centocinquantasei

                              Коментар

                              Working...
                              X