Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво кара българина?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    [quote="Yavor"]Лично за мен италианската кола има индивидуалност - било дори и със болежките и - Типото ми е третия ФИАТ и смятам тази година (или най-късно догодина) да се кача на Брава защото ми идва малка сегашната (детски колички, чанти, торби, топки, играчки, жена, дете и пр.)quote]Е затова си купих Ван . Ulysse широк, удобен и комфортен .
    Мерцедес-SPRINTER 312 - 2,9TDI 122кс...МОЩНИЯ КАТЪР
    ФОРД И ЦИГАНИН ЗИМАТА НЕ РАБОТЯТ - Лично наблюдение...Някой да ме обори??????Мицубиши Каризма , бензин , автоматик, климатроник

    Коментар


      #17
      Първата реакция на повечето ми приятели и познати като си взех Пунтото беше "защо си взе италянска-не са ли много скъпи частите" Явно това е поредното масово внушение относно нашите коли!А за москвичите мен ме кефат,карал съм малко на един приятел-а и може би зщото харесвам стари работещи и запазени неща....даже под балкона ми имаше един доста запазен московец на един дядо който не го караше от 1-2 години и като онзи ден го продаде даже ми стана малко мъчно-въпреки че сега паркирам на неговото място
      Fiat Punto 1.7 TD

      Коментар


        #18
        Според мен 90% от хората нямат абсолютно никаква представа от автомобили и се влияят от разни списания предавания и всякакви такива глупости правени от хора които още по-малко разбират .Друг момент е че всеки иска да срещне подкрепа и разбирателство в хората около себе си и точно поради тази причина прави общо приети работи от сорта на Ауди 80 или Голф 3 само и единствено да се хареса на останалите и да му харесат покупката .Една от причините да си купя Пунтото освен че ми харесва беше факта че всички ме съветваха да не си го купувам Как може да твурдиш че немските коли са най-добри като една от марките с най-ниска надеждност е Мерцедес Според мен единствената причина да не се харесват италианските коли от повечето хора е незнанието .Не можеш да правиш заключения от сорта на "купи си фиат за да те е яд " при положение че не можеш да намериш радиатора като вдигнеш капака .
        Слагайте си коланите

        Коментар


          #19
          BOIT написа:
          Според мен 90% от хората нямат абсолютно никаква представа от автомобили и се влияят от разни списания предавания и всякакви такива глупости правени от хора които още по-малко разбират .Друг момент е че всеки иска да срещне подкрепа и разбирателство в хората около себе си и точно поради тази причина прави общо приети работи от сорта на Ауди 80 или Голф 3 само и единствено да се хареса на останалите и да му харесат покупката .Една от причините да си купя Пунтото освен че ми харесва беше факта че всички ме съветваха да не си го купувам Как може да твурдиш че немските коли са най-добри като една от марките с най-ниска надеждност е Мерцедес Според мен единствената причина да не се харесват италианските коли от повечето хора е незнанието .Не можеш да правиш заключения от сорта на "купи си фиат за да те е яд " при положение че не можеш да намериш радиатора като вдигнеш капака .
          Това се отнасяше за Полски фиат
          Мерцедес-SPRINTER 312 - 2,9TDI 122кс...МОЩНИЯ КАТЪР
          ФОРД И ЦИГАНИН ЗИМАТА НЕ РАБОТЯТ - Лично наблюдение...Някой да ме обори??????Мицубиши Каризма , бензин , автоматик, климатроник

          Коментар


            #20
            И-и-и, от’де я изкарахте тая тема! Много ме кефи, че вече забравяме какви неща сме писали(визирам мен) Значи форума просъществува и ще просъществува! П.С. Това звучи като комунистически лозунг...

            Коментар


              #21
              atos нещо не разбрах в каква връзка ....... кое се е отнасяло за полски фиат ?
              Слагайте си коланите

              Коментар


                #22
                BOIT написа:
                atos нещо не разбрах в каква връзка ....... кое се е отнасяло за полски фиат ?
                купи си фиат да те е яд
                TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                UNO 1.0 FIRE

                Коментар


                  #23
                  me_to_u написа:
                  И-и-и, от’де я изкарахте тая тема!
                  От торбата с хитрините чадо - доста е дълбочка!
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #24
                    Аз бих карал това:Всъщност ако мога да си го позволя не бих го карал лично - аз бих се возил тук:Още изгледи:

                    Коментар

                    Working...
                    X