Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Прозрачен горивопровод. От къде?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Прозрачен горивопровод. От къде?

    Колеги от известно време си търся прозрачен горивопровод, но в нет-а не намирам никъде да се продава, а не ми се тръгва да обикалям магазин по магазин.Трябва ми прозрачен горивопровод с вътрешен диаметър 8мм. Някой ако е купувал от София такъв да каже от къде го е взел.Мерси предварително.
    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

    #2
    Колега извинявай за спама, ама ми е любоитно за какво ти е прозрачен, не съм запознат!
    FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

    Коментар


      #3
      TAIF написа:
      Колега извинявай за спама, ама ми е любоитно за какво ти е прозрачен, не съм запознат!
      Понеже имам съмнения, че лапа въздух от някъде. А единственият начин да разбера точно от къде е, е да сложна прозрачен горивопровод преди и след възможните места.Та по въпроса никой ли не знае нещо
      Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

      Коментар


        #4
        във всеки по голям магазин за авточасти има

        Коментар


          #5
          Re: Прозрачен горивопровод. От къде?

          Geraka написа:
          Колеги от известно време си търся прозрачен горивопровод, но в нет-а не намирам никъде да се продава, а не ми се тръгва да обикалям магазин по магазин.Трябва ми прозрачен горивопровод с вътрешен диаметър 8мм. Някой ако е купувал от София такъв да каже от къде го е взел.Мерси предварително.
          В Евро 07.....

          Коментар


            #6
            Geraka написа:
            TAIF написа:
            Колега извинявай за спама, ама ми е любоитно за какво ти е прозрачен, не съм запознат!
            Понеже имам съмнения, че лапа въздух от някъде. А единственият начин да разбера точно от къде е, е да сложна прозрачен горивопровод преди и след възможните места.Та по въпроса никой ли не знае нещо
            Благодарско! Добре, че попитах, та да раздвижа малко темата . Междо другото само един съвет, преди време приятел имаше подобен проблем само че не с лапане а със изпускане на въздух. Реши го като напълни една бутилка с вода /от онези пръскащите/ и всеи един мъркуч или съмнително място нбеше напръскано щателно, накрая локализира проблема. Ако те устройва провбай така, може и да стане. Айде стига съм спамил.
            FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

            Коментар


              #7
              Мда...в магазините за части ги има от години, на метър, включително и щуцери и тем подобни връзки. Преди доста години така си реших проблема със смученето на въздух на един Спринтер, бързо и успешно
              Coupe 20VT

              Коментар

              Working...
              X