Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трагичен инцидент

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Искрени съболезнования колега.
    Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

    Коментар


      #47
      Искрени съболезнования .

      Коментар


        #48
        Моите искренни съболезнования!
        FIAT Brava SX 1.9 JTD 105 1999г.
        Подкрепете в Facebook "Не на скъпите горива в България"

        Коментар


          #49
          Моите съболезнования, на теб и на близките ти! Ужасно е човек да надживее рожбата си, особенно ако е малко детенце! Всеки който има дете, ще разбере болката и няма как да не се просълзи, поплаках си и аз!

          Коментар


            #50
            Благодаря на всички!Споделих, защото с доста от вас се познаваме лично, с някой сме и близки.Ще мине с времето.
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #51
              Здравей колега!Лично не се познаваме, но най-искренно ви съчуствам на цялото ви семейство. Така е, времето лекува. Живота поднася много неприятни изненади, но също и хубави. Кураж.
              Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

              Коментар


                #52
                GTipo написа:
                Благодаря на всички!Споделих, защото с доста от вас се познаваме лично, с някой сме и близки.Ще мине с времето.
                Много съжалявам за случилото се,ужасяващо е От личен опит ще кажа само че хората са казали "Времето лекува",но аз от личен опит ще кажа че не е така Много сили и кураж на теб и роднините ти!
                "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
                не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

                Коментар


                  #53
                  Искрени съболезнования колега...... Yellow_Flash_Colorz_PDT_32
                  ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                  Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                  Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                  Коментар


                    #54
                    Ужас....Това ми е един от най-големите страхове.Искрени съболезнования.
                    Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                    ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                    Коментар


                      #55
                      Моите съболезнования. Yellow_Flash_Colorz_PDT_13
                      Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
                      Punto. 1.2 16v. 86hp+

                      Коментар


                        #56
                        Най-искрени съболезнования, колега. Като прочетох първия ден ми настръхнаха косите
                        FIAT Stilo 1.9 JTD 115

                        Коментар


                          #57
                          Искрени съболезнования и от мен.

                          Коментар


                            #58
                            Моите искрени съболезнования към теб и семейството ти
                            Fiat Punto HGT '01

                            Коментар


                              #59
                              И аз прочетох в медийте за случая, но чак сега виждам че детенцето е на наш колега и съм шокиран. Вече половин час седя пред монитора и не знам какво да напиша. Просто нямам думи. Ако можех да помогна на драго сърце. Но няма какво да върне малкия. Колега знай че всички които прочетохме това, ги боли не по малко. Ако е възрастен човек по се приема, но за дете е направо ужасно. Само бъди силен, колега! Сега близките ти, съпругата ти имат най голяма нужда от теб. Трябва да го пребориш това и да си силен. Желая ти от тук нататъка само хубави неща да ти се случват! Дано наистина намериш сили в себе си и да пребориш съдбата. Успех!
                              Fiat Marea TD100

                              Коментар

                              Working...
                              X