Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за нов вид КАСКО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнение за нов вид КАСКО

    Миналата година КАСКОто за Полото на жена ми беше 280лв, тази година за по-малко от 300лв не открихме. Една брокерка в Плевен ни предложи някакво ново каско, като каза, че самата тя застраховала Пунтото си с него. Ето за какво става въпрос:Застраховка Каско ,,100
    Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
    Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

    #2
    Аз лично не бих се доверил на тази фирма. Познавам трима с каксо към Бг имоти и тримата са имали проблеми с приемане на щети. Единия дори е нещо като брокер и уж щеше да минава за секунди през сервиза...

    Коментар


      #3
      Минималната премия по каско е 200 лв. в ДЗИ, 250 в Левинс, 280 в Булинс, май в Армеец беше 300. Ако тази брокерка не прави каско в тези компании, не знам, май верно само Български имоти остават. Но за стара кола си е малко дървено навсякъде, от една гледна точка. От друга - чиста далавера.

      Коментар


        #4
        Български имоти са мошеници,колега още си пати след удар,не се им се доверявай,ако ще и за без пари да ти правят каско
        ex.Мареа ТД100

        Коментар


          #5
          Re: Мнение за нов вид КАСКО

          karloson написа:
          ...o2 000 леваo3 000 леваo4 000 леваОтговорността на Застрахователя е до размера на застрахователната сума, но не по-висока от действителната стойност на СПС, към датата на настъпване на застрахователното събитие.
          Точно това не ми харесва, тук има много възможности за свободни съчинения от тяхна страна. Кой и как определя действителната стойност? Отговор: те(застрахователите) и в техен интерес. Например: Поглеждат в мобиле-то за най-ниската възможна оферта за съответния автомобил и това според тях е действителната стойност ? Чувал съм, че някои ЗК работят точно по този начин.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            Като си правих ГО-то на мен също ми беше предложена тази оферта. Видя ми се супер, но до колкото си спомням покрива всичко, но не и кражба. А тук видях, че става дума и за кражба и се учудих. Другото, което ме притесни е поговорката, че "много хубаво не е на хубаво". Имам двама приятели застраховани там по каско. Особено единият е много смотан шофьор и често му се налага да го ползва и до сега са му изплащали... е вярно, малко по-ниска стойност, но нещо все пак. Според мен е по-добре от нищо, защото всичките са един дол дренки. За пример - мое приятелче си удари мерцедеса преди няколко месеца и за калник и фар му дадоха 580 лв от Булинс, но след това му надраха капака с ключ и му дадоха 73 лв... Така че, относителността е голяма...
            www.CarProfi-BG.com
            Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
            Зареждане и ремонт на автоклиматици.
            Най-атрактивните цени в София!

            Коментар

            Working...
            X