Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

А докога , стълбовете ще са празни ??????

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    А докога , стълбовете ще са празни ??????

    Поредните задържани ! Кокво мислите колеги , дали пак не попаднаха на "инвалиди" . Дали най - сетне ще видим наказан , изключвам кокошкарите или поредното хвърляне на пясък в очите ни, ( че те трябва ,да са много прости , що трябва дани хвърлят пясък , като ние и без това невиждаме) Та въпроса ми е дали, някога ще доживеем да кажем на чист български език АШКОУСУН на поредния някой който ни УПРАВЯ
    FIAT UNO 1.1 -50к.с АГУ-LOVATO
    FIAT TIPO 1.4 -78к.с АГУ-LOVATO
    FIAT MAREA WEEKEND 1.6 16V-103к.с АГУ-LOVATO
    HONDA CR-V -147 к.с. ГИ- SIMGAS

    #2
    Абсолютно излишна тема, да не говорим, че не се разбира много-много какво искаш да кажеш. Ако е за задържания днес бивш министър и съдия - аз казвам евала.
    Allergic To The Counterfeit

    Коментар


      #3
      fiat_fan написа:
      Абсолютно излишна тема, да не говорим, че не се разбира много-много какво искаш да кажеш. Ако е за задържания днес бивш министър и съдия - аз казвам евала.
      Ами явно двадесет години несе разбираме какво казваме.Май в България преобладават неразбиращите , дано вече някой дасе сети и даго покаже нагледно. Вярно че темата е гадна , но сигурно вече стигаме до нея.
      FIAT UNO 1.1 -50к.с АГУ-LOVATO
      FIAT TIPO 1.4 -78к.с АГУ-LOVATO
      FIAT MAREA WEEKEND 1.6 16V-103к.с АГУ-LOVATO
      HONDA CR-V -147 к.с. ГИ- SIMGAS

      Коментар


        #4
        Забравил си си да си пиеш хапчетата днес ми се струва.Или ракиите са ти дошли в повече.За какво става дума?Кого са арестували?Коя точно новина имаш предвид?И за какви стълбове става дума?Искаш някой да бъде обесен на тях ли?Или некролози да има?Не се разбира.1.2. Потребителските постове трябва да показват респект към другите потребители. Гневни или оскърбителни постове няма да бъдат толерирани. Модераторски екип на fiat-bg.org
        .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
        www.cyxap.com

        Коментар


          #5
          Malone написа:
          Забравил си си да си пиеш хапчетата днес ми се струва.Или ракиите са ти дошли в повече.За какво става дума?Кого са арестували?Коя точно новина имаш предвид?И за какви стълбове става дума?Искаш някой да бъде обесен на тях ли?Или некролози да има?Не се разбира.
          :D Ако ракиите са ми дошли много , то утре ще изтрезнея . Лошото е че и хапчета да пият някой хора , пак акъл няма даим дойде.
          FIAT UNO 1.1 -50к.с АГУ-LOVATO
          FIAT TIPO 1.4 -78к.с АГУ-LOVATO
          FIAT MAREA WEEKEND 1.6 16V-103к.с АГУ-LOVATO
          HONDA CR-V -147 к.с. ГИ- SIMGAS

          Коментар


            #6
            Темата е неясна. Заключвам я.

            Коментар

            Working...
            X