Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте ми адвокат в София-спешно!!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Препоръчайте ми адвокат в София-спешно!!

    Трябва ми адвокат за 08.04.2010г. Викат ме в 7 РПУ в София за нелегално настаняване в Ст.град в общежитие. Преди време се раздуха нещата и всички ходихме да даваме обяснение. След 5г. от тогава искат да ни повдигат обвинение с глоба ама искам да отида с адвокат. Та молбата ми е може ли някой да даде телефон на адвокат с който да се свържа. Благодаря предварително.
    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
    Ex.Opel Astra

    #2
    Колега, само си пренощувал ли или за по дълго време...?
    I drift not because it is a quicker way around a corner, but it is the most exciting way......

    Коментар


      #3
      cls618 написа:
      Колега, само си пренощувал ли или за по дълго време...?
      Искат да повдигат обвинение по член 309 и 316 от НК. Наказанието ще е по член 78а от НК. Живял съм около 1г.
      Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
      Ex.Opel Astra

      Коментар


        #4
        Сашо Динев - 0887628494Много оправен, за каквото ми е тря6вал, всичко е свършил. Няма да те мотае, залъгва и т.н. (че на какви кретени съм попадал, не е истина)Поне аз съм доволен.Въпреки че аз съм го ползвал за фирмени дейности, имоти и т.н., може да му звъннеши да го питаш дали и с такива дела се занимава. Твоя случай и 6ез това не е кой знае какво.
        Ex Fiat 126P
        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
        Alfa Romeo 147 1.6 TS
        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

        Коментар


          #5
          Абе тия си нямат престъпници за гонене, хванаха се със студентите... цццццЗа съжаление, по темата - нямам познат чак в София... виж, ако беше в Пловдив, щях да те уредя, ама...

          Коментар


            #6
            Immortal написа:
            Абе тия си нямат престъпници за гонене, хванаха се със студентите... цццццЗа съжаление, по темата - нямам познат чак в София... виж, ако беше в Пловдив, щях да те уредя, ама...
            Дидо сега погват всеки, от който могат да вземат някой лев да закърпят бюджета. А от онези бандюги знаят, че няма да вземат нищо.
            Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
            Ex.Opel Astra

            Коментар


              #7
              z_sutrov написа:
              А от онези бандюги знаят, че няма да вземат нищо.
              "Онези бандюги" всъщност са те самите.
              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

              Коментар


                #8
                До къде стигнахме колеги ... Успех ти пожелавам колега!
                I drift not because it is a quicker way around a corner, but it is the most exciting way......

                Коментар


                  #9
                  А по - какъв начин могат да докажатче ти си бил там 1 година а не 1 седмица или 3 дена ?
                  Ползвайте мигачи!

                  "I believe in a long, prolonged, derangement of the senses in order to obtain the unknown."
                  Jim Morrison

                  Коментар


                    #10
                    Благодаря на колегите, които се отзоваха. Свързах се с една адвокатка. А колкото до въпроса на колегата по-горе: То беше цял канал за настаняване явно. Говореха и по телевизията за него. Изхващаха тогава поне 100 човека в общежитията на Софийския, настанени с подправени документи. На хартия всичко беше все едно учиш там, ама дефакто не беше така. Явно бяха замесени и хора от самия университет. Имах си настанителна заповед и си плащах наем на мое име.
                    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                    Ex.Opel Astra

                    Коментар


                      #11
                      Възможно е да те викат за свидетел.Според мен пари и отговорност ще се търсят от организаторите на канала...ама това си е мое виждане
                      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                      Коментар


                        #12
                        Слав написа:
                        Възможно е да те викат за свидетел.Според мен пари и отговорност ще се търсят от организаторите на канала...ама това си е мое виждане
                        Колега, следователя ми каза по тел. че ще ми повдига обвинение по чл.309 и 316 и ако искам да отида с адвокат. За съжаление както всичко друго в тая държава само последните го отнасят. Понеже схената е с посредник баш организаторите няма как да се намерят. А и минаха толкова години от тогава.
                        Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                        Ex.Opel Astra

                        Коментар


                          #13
                          Гадост.Разбира се отнася го този, който могат да натиснат.Дано адвокатът да е свестен и да намери начин да те защити. Повечето са едни паразити...не ми е за разправяне, че ще си вдигна кръвното.
                          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                          Коментар


                            #14
                            Е вие от къде разбрахте, че организаторите няма да го отнесат? Познавах навремето доста хора от ст. съвет на УНСС. Участваха в подобни схеми и накрая икономическа полиция много ги наказа.Колега, ти си участвал в схемата с ясното съзнание за това. Нормално е да ти повдигнат обвинение. Дано се разминеш леко де.
                            Allergic To The Counterfeit

                            Коментар


                              #15
                              Моля да се махне или заключи темата. Благодаря на колегите, които се отзоваха.
                              Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                              Ex.Opel Astra

                              Коментар

                              Working...
                              X