Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Промоция от Скайп?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Промоция от Скайп?

    Преди малко ми се случи следната случка:Седя си в офиса, работя на компа, като НЕ СЪМ си пуснал скайпа на него. На телефона ми е пуснат оригиналния СКАЙП за Симбиан, през който НЕ МОЖЕ да се говори, само текстови съобщения вървят.По едно време ми звъни ДРУГИЯТ телефон, глобулския. "Личен номер". Обикновено от такъв звънят лизинговите компании, като си забавиш вноска, и аз обикновено не вдигам, но засега съм ОК с вноските и смело вдигам. Чувам отсреща моя приятел от Лондон, с когото обикновено си говорим по скайпа.Всичко ОК, но му викам - що ми звъниш на телефона - и той вика, не бе, на скайпа ти звъня, на комптъра съм. След което изпадам в недоумение. Както и да е, на 30-тата секунда разговора прекъсна сам.Пуснах си скайпа на компа и си довършихме разговора...После се разрових да видя дали има някаква промоция, но не намерих никаква информация.Още по-интересно ми стана, като си прегледах настройките в скайпа, и никъде не намерих да съм си писал телефонния номер. Макар че по спомен, преди май го бях написал, но по-късно го махнах...Изобщо - странна работа.Пробвахме още веднъж, същата процедура - но вече не става.Промоция за зарибяване, най-вероятно... Скайпа си има такава услуга - прехвърляне на разговор към телефон - но за нея се иска абонамент или скайп-кредит. И двете никога не съм ги имал.

    #2
    интересна случка
    Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


    FIAT BRAVO 1.8GT
    FIAT BRAVO 1.9TD ex

    Коментар


      #3
      Току що си набрах мобилния от скайп и си приказвах
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        Имам ипод Тъч на него имам скайп и може да се говори, не би трябвало да има проблем и с симбиан телефоните за ограничение не знам...Мога да пробвам довечера... с ипод и ифон
        Ползвайте мигачи!

        "I believe in a long, prolonged, derangement of the senses in order to obtain the unknown."
        Jim Morrison

        Коментар


          #5
          Дам... И аз вчера си говорих
          Alfa 159 SW 2.4 Ti
          Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
          "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

          Коментар


            #6
            ПС не мисля че е свързано с промоция на скайп. Телефоните би трябвало да си подържат всички функции на програмата освен ако не говорим за JAVA
            Ползвайте мигачи!

            "I believe in a long, prolonged, derangement of the senses in order to obtain the unknown."
            Jim Morrison

            Коментар


              #7
              Може би не ме разбрахте.Телефона, който ми звънна, и от който говорих изобщо няма инсталиран какъвто и да е скайп или подобна програма на него.Със сигурност става въпрос за прехвърляне на разговор от скайп към телефон. "Call diverting" към твой номер - когато ти звънят на скайпа, разговора се прехвърля на мобилния ти телефон, за което плащаш ти. Това е различно от да звъннеш от скайп директно на телефонен номер. И в двата случая обаче това изисква наличие на абонамент или предварително закъпен скайп-кредит. Нямам и двете както казах.Относно разговорите през скайп за симбиан - явно съм със стара версия. Сега гледам, че вече може да се провеждат и разговори, НО САМО през 3G и WIFI. През ГСМ - йок.Въпреки че моята версия е Skype (TM) Ver.1.2.0.11, а сега актуалната на сайта им е Ver.1.0 ?!? Π.Π. Сега като почнах да махам старата версия от телефона, установих, че наистина е била Java, а не SYS... хм.

              Коментар


                #8
                я и при мен стана :P Сигурно са пуснали няколко кредита бонус

                Коментар


                  #9
                  batabit написа:
                  ПС не мисля че е свързано с промоция на скайп. Телефоните би трябвало да си подържат всички функции на програмата освен ако не говорим за JAVA
                  Първо човека каза че се е свързал с мобилния му номер не със скайп акаунта,второ бета версията на скайп за симбиан наистина не потдържа разговор може евентуално но със фринг и последно какво общо има всичко това са ай-шитовете
                  Bravo 1.2 16v
                  Lancia Dedra 1.8 16v
                  Suzuki GSXR250R

                  Коментар


                    #10
                    PREDATORst написа:
                    batabit написа:
                    ПС не мисля че е свързано с промоция на скайп. Телефоните би трябвало да си подържат всички функции на програмата освен ако не говорим за JAVA
                    Първо човека каза че се е свързал с мобилния му номер не със скайп акаунта,второ бета версията на скайп за симбиан наистина не потдържа разговор може евентуално но със фринг и последно какво общо има всичко това са ай-шитовете
                    Аз не разбрах извинявам се ... на граду съм )) празнувам Това което не рабрах е че не е имал скайп на телефона неее знам а относно ай-шитовете всеки си има вкус
                    Ползвайте мигачи!

                    "I believe in a long, prolonged, derangement of the senses in order to obtain the unknown."
                    Jim Morrison

                    Коментар


                      #11
                      batabit написа:
                      PREDATORst написа:
                      batabit написа:
                      ПС не мисля че е свързано с промоция на скайп. Телефоните би трябвало да си подържат всички функции на програмата освен ако не говорим за JAVA
                      Първо човека каза че се е свързал с мобилния му номер не със скайп акаунта,второ бета версията на скайп за симбиан наистина не потдържа разговор може евентуално но със фринг и последно какво общо има всичко това са ай-шитовете
                      Аз не разбрах извинявам се ... на граду съм )) празнувам Това което не рабрах е че не е имал скайп на телефона неее знам а относно ай-шитовете всеки си има вкус
                      Ми аз ги недолюбвам.То си е казано че нокия свързва хората.А щом празнуваш наздраве Ама къ празнувате да го е.а кат висите на компирите уа?
                      Bravo 1.2 16v
                      Lancia Dedra 1.8 16v
                      Suzuki GSXR250R

                      Коментар


                        #12
                        Добре, че ми се случи това, че да разбера за новата версия Скайп.Всъщност това което имах беше Skype (TM) ver.1.2.0.11 (не поддържаше разговори), а сегашното което вече си сложих е Skype for Symbian (TM) ver.1.0 (поддържа всичко, което и този на компа - не съм сигурен само за видео-разговорите, но сега ще го разуча).

                        Коментар


                          #13
                          Immortal написа:
                          Добре, че ми се случи това, че да разбера за новата версия Скайп.Всъщност това което имах беше Skype (TM) ver.1.2.0.11 (не поддържаше разговори), а сегашното което вече си сложих е Skype for Symbian (TM) ver.1.0 (поддържа всичко, което и този на компа - не съм сигурен само за видео-разговорите, но сега ще го разуча).
                          нема бате видеоразговори и иконки нема.Тва го говорим наизуст,щото не съм гледал таз последната версия.Като разбереш кво е що е,драсни
                          Bravo 1.2 16v
                          Lancia Dedra 1.8 16v
                          Suzuki GSXR250R

                          Коментар


                            #14
                            Току що и аз си говорих с приятелката точно 1 минута. Изписваше че ми струва 0.215 евро на минута, но не знам откъде ще ми ги вземе Абе явно зарибяват нещо

                            Коментар

                            Working...
                            X