Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Той тоз данък 2% от цената по сделката (или по фактура) е отделно.Таксата на самия нотариус също зависи от оценката на колата.Последно преди 2 години Делтата я "оцениха" на 600 лв. При нотариуса платихме около 40-50 лв (не помня точно, но не беше повече), това включваше и таксата на оценителя. Отделно в общината още 12 лв за въпросния данък.

    Коментар


      #17
      ми то всички така правим всеки гледа по евтиното но след време това оказва влиние при евентуална продажба или оценката на колата при застрахвка или катастрофа - не дай си боже оказва влиние
      Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


      FIAT BRAVO 1.8GT
      FIAT BRAVO 1.9TD ex

      Коментар


        #18
        vaskoni_1980 написа:
        ми то всички така правим всеки гледа по евтиното но след време това оказва влиние при евентуална продажба или оценката на колата при застрахвка или катастрофа - не дай си боже оказва влиние
        Абсолютно неверно! Това първо. Тя тази оценка си остава за ползване само от нотариуса и общината. Като отидохме за каско, я "оцениха" на 6000 лв, при което директно си тръгнахме. При условие, че сме я взели за 3600, никак не ми се връзваше близо 600 лв застрахователна премия...И второ - по никакъв начин не сме влияли нито на оценката, нито на нотариуса. Това с ниската оценка си е тяхна практика.

        Коментар


          #19
          И да допълня ... че е тяхна практика, за да могат де да плащат по-малко ... поне до колкото знам ... Абе т’ва нотариусите са странни носорози :D
          Fiat Forum Bulgaria

          Прекаленият светец и богу не е драг !

          Коментар


            #20
            Най-накрая се видях със собственичката. Колата е дизел и не ми върши работа. Освен това е с блокирал двигател. Ще се ориентирам към друго Браво или друг Фиат
            Един за всички, всички за мен

            Коментар

            Working...
            X