Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Получихте ли Лукойл-ските карти за 2010 г.?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Моята я получих преди около месец.

    Коментар


      #17
      и аз я чакам даже съм и постелил
      FIAT Marea 1.9 JTD 2001г.
      ... и тя доверчиво сложи крака на раменете му...
      миг невнимание и вече си татко

      Коментар


        #18
        вие си чакайте,аз се отказах и изобщо не я мисля А и не знам,тия очистиха ли си горивата,че голямо мазало бяха направили с това източване-доста хорица "изгоряха" и затова и не мисля скоро да заредя там,освен ако не ми се наложи На въпроса-имам подадени три заявления,за различни адреси и няма нищо...брат ми също е подал заявление и той не е получавал,ама инъче му се бяха обаждали преди месец и половина за уточняван на адреса,на който да си я получи,понеже е забравил да впише такъв Тъй че в тоя ред на мисли,предполагам не е било за зарибявка,просто като всяко нещо у нас и това е изпънено с хаос,пълна липса на координация и нехайство граничесто с некадърност Сега си зареждам на Еко и ако не ми направи някой въртел колата с тяхното гориво,ще продължавам там!!!
        ex.Мареа ТД100

        Коментар


          #19
          Аз зареждах от въпросното калпаво гориво и нямах ядове.Изобщо, от която и да е бензиностанция няма разлика в поведението на колата.И винаги са ми били смешни твърдения, че с еди коя си нафта гори повече или по-малко или върви повече.п.с. нишо лично, просто си разсъждавам.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #20
            Аз моите ги получих още в началото на месеца!
            Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
            Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

            Коментар


              #21
              Малко информация относно картите - старите ще са валидни и април месец и ще могат да се подменят в бензиностанциите на Лукоил след попълване на формуляр. Опита да бъдат подменени чрез изпращане по пощата има съвсем друга цел, съвсем различна от тази за която някой колеги разсъждаваха по-горе за разни бонусчета и тем подобни.

              Коментар


                #22
                а как да си поръчам и за всички градове ли важи картата

                Коментар


                  #23
                  strajaro написа:
                  а как да си поръчам и за всички градове ли важи картата
                  Отиваш в коя да е Лукоил бензиностанция и питаш, с питане и до Царигард се стига Картата важи за всички бензиностанции, има само едно ограничение , в рамките на 12 часа не можеш да я ползваш на една и съща бензиностанция.

                  Коментар


                    #24
                    И аз си получих мойта карта. Миналата година не съм зареждал никъде другаде освен в лукоил, и тая година мисля да е така, освен ако някой не предложи карти за друга верига с по-голяма отстъпка.

                    Коментар


                      #25
                      mitakkk написа:
                      И аз си получих мойта карта. Миналата година не съм зареждал никъде другаде освен в лукоил, и тая година мисля да е така, освен ако някой не предложи карти за друга верига с по-голяма отстъпка.
                      Форумските карти на ЕКО са с по-голяма отстъпка на газта от Лукойлските. Лукойл дават 2 ст, а Еко - 5 ст. На бензина отстъпката е еднаква - 5 ст.

                      Коментар


                        #26
                        И моята не е дошла. Поръчах я началото на Февруари Да питам някой знае ли дали Лукойлските карти важат за метан? Като питам на самия Лукойл ме гледат ококорено

                        Коментар


                          #27
                          stenli написа:
                          Опита да бъдат подменени чрез изпращане по пощата има съвсем друга цел, съвсем различна от тази за която някой колеги разсъждаваха по-горе за разни бонусчета и тем подобни.
                          Понеже аз се изказах по-горе за бонусчетата и тем подобни, и явно съм просто парче, колега stenli, би ли разяснил целта им за изпращането по пощата?
                          Seat Altea XL 1.4/16v 92kW '14
                          ex:Astra H 1.4/16v 66 kW '08
                          ex:Brava 1.6/16v klima, LPG Lovato, 76 kW '96
                          ex:Astra 1.7 D, 42 kW-мъртвец '93

                          Коментар


                            #28
                            не

                            Коментар


                              #29
                              Immortal написа:
                              mitakkk написа:
                              И аз си получих мойта карта. Миналата година не съм зареждал никъде другаде освен в лукоил, и тая година мисля да е така, освен ако някой не предложи карти за друга верига с по-голяма отстъпка.
                              Форумските карти на ЕКО са с по-голяма отстъпка на газта от Лукойлските. Лукойл дават 2 ст, а Еко - 5 ст. На бензина отстъпката е еднаква - 5 ст.
                              Да така е,обаче през последните 4-5 дни на ЕКО газта е 1.05,а на ШЕЛ-а 0,94.Не знам поради каква причина,ама товая е доста разлика за литър въпреки отстъпката ми на ЕКО.Зареждам на ШЕЛ сега и сим доволен опъва си яко.190 на газ.
                              FIAT BRAVO 1.6
                              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                              Коментар


                                #30
                                От 29.03.2010г. старите карти Пълен напред могат да бъдат заменени директно на всяка една бензиностанция на Лукойл.Справка www.lukoil.bg , най-отгоре,където дават информация за цените на горивата.п.с. Моля модераторите да сменят заглавието на темата с инфо за подмяната,за да не пускам нова такава.
                                Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                                Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                                Коментар

                                Working...
                                X