Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся Количка за голф

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся Количка за голф

    Здравеите колеги пак опирам до форума та искам да купя количка за голф 2 ра употреба ровя се в интернета от 9 сутринта и вече ми омръзна да чета за VW GOLF 1 2 3 .. ако можете да ми помогнете много ще съм благодарен
    Целта е една,скороста е различна - HGT !

    #2
    http://www.vromos.com/categories_show.php?CategoryID=7
    Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
    Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

    Коментар


      #3
      Борко, ако искаш от ebay, съвсем скоро ще я получиш, тъй като се подготвят 2-3 контейнера от щатите, все ще се намери и за твоята количка място Близо сме, така, че доставката от В.Търново до Габрово като разстояние е смешна и не е проблем

      Коментар


        #4
        ами даи да видим някоя оферта аз съм много скаран с тоя ебаи чесно да ти кажа Svetli4 браво братле харесах си вече еисега чакам да ми са обадят за цена
        Целта е една,скороста е различна - HGT !

        Коментар


          #5
          Борко, виж тези от сайта и ако не се споразумееш с тях, аз съм насреща

          Коментар


            #6
            адаш помагаи че ми искат 14 000 лева даваи да видим някои друга оферта от ебаи
            Целта е една,скороста е различна - HGT !

            Коментар


              #7
              Скоро ще имаш информация. Ще ти пиша в Скайпа

              Коментар


                #8
                Колега ако не е тайна за какво ти е тази количка. Макар че и аз съм доста навит някой ден да си взема една и да си бръмча с нея.

                Коментар


                  #9
                  Колега,погледни Тук има по 2-3000 евро.Транспорта до България ти е около 400 евро.
                  Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
                  Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

                  Коментар


                    #10
                    nelegalniq написа:
                    Колега ако не е тайна за какво ти е тази количка. Макар че и аз съм доста навит някой ден да си взема една и да си бръмча с нея.
                    ами да се придвижвам на 4 км всеки ден и на връщане 4значи 8 км на ден да изминавам с нея за това ми трябва
                    Целта е една,скороста е различна - HGT !

                    Коментар


                      #11
                      А тези колички имат ли право да се движат по улиците и трябва ли да се регистрират. Защото ако могат да се карат така ще са идеални за в градски условия (откъм икономия , но не и от към скорост).

                      Коментар


                        #12
                        Колега,тези 4км не могат ли да се минават със скутерче или колело?
                        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                        Коментар


                          #13
                          Определено не Количките могат да се регистрират в КАТ само трябва да имат светлини и мигачи
                          Целта е една,скороста е различна - HGT !

                          Коментар


                            #14
                            http://cgi.ebay.com/ebaymotors/CLUB-...Q5f100може ли някои да ми разясни как стоят нещата с контеинерите и плащането
                            Целта е една,скороста е различна - HGT !

                            Коментар


                              #15
                              Борко, скоро ще получиш резултат, както ти писах предния път

                              Коментар

                              Working...
                              X