Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за мултимедиен проектор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвет за мултимедиен проектор

    Здравейте колеги,Двоумя се какъв проектор да си купя. Зная, че във форум за хардуер ще ми помогнат повече, но не пиша в такива, а и тук има хора, които разбират от такива работи.Ето ги двата: първиятивториятТрябва ми най-вече за powerpoint-презентации, но и от време на време за гледане на видео, ще е на 2-2,5 метра от екрана. Интересува ме, дали тази native resolution, която при единия е 800х600, а при другия 1024х768, е от голямо значение и каква ще е разликата при образа. В смисъл струва ли си разликата в парите и ако да - защо?
    Alfa 147 JTD 115 hp
    ex Punto SX 1,2 (73 hp), 1994 +LPG

    #2
    По-висока резолюция - по-добре. Подготви се психически и за цената на лампите, че като знам колко струват - да няма следващ пост: Колеги изгоря ми лампата на проектора, давайте идеи от къде да купя за по-малко пари. Проекторите все още се купуват предимно за презентации, но аз лично - бих си наел за 30-40лв. за да си свърша работата вместо да купувам и да се чудя що след 3те серии на междузвездни войни трябва да купувам и лампа
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #3
      Ето ти и идея за лампите:http://www.stemo.bg/jsp/bg.do?a=cHJv...Ng==#n.4.3.1А мисля имат и магазин в Търново!
      F31 BMW 320d

      Коментар

      Working...
      X