Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имате ли мартеници в колата си

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Днес разбрах че съм циганин И двете са закачени така че по никакъв начин да не ми се мяткат пред очите и да ми пречат на видимостта.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #32
      Втората ти "мартеница"е класическа.И мястото е направо уникално.Ако слагах в колата мартеници никога не бих сесетил за там.Явно нямам достатъчно въображение.
      Фиат Брава 1.4 12V 1998г

      Коментар


        #33
        krasio_79bs написа:
        Днес разбрах че съм циганин
        То човек да не напише нещо, щото ще го линчувате. Както се казва "Приятел вкус нема". На едни им харесва едно, на други друго, нормално. Извинявам се, ако съм засегнал някой с предният си пост, но чисто и просто не обичам каквито и да е мандахерцащи се неща из колата. Не искам да натоварвам никой с мненията си, така че слагайте кой каквото му харесва, плюшени х.йове, кожени п.тки и т.н. ... p.p Цитирал съм krasio_79bs, щото ми е набор, нищо лично против него :D
        Seat Altea XL 1.4/16v 92kW '14
        ex:Astra H 1.4/16v 66 kW '08
        ex:Brava 1.6/16v klima, LPG Lovato, 76 kW '96
        ex:Astra 1.7 D, 42 kW-мъртвец '93

        Коментар


          #34
          Аз имам едно синьо стъкло в колата - оцветено като око. Мартениците тая година нещо ги пропуснах. От край време обаче излишъците в мойта кола не висят, а се въргалят по пода - първата пролетна автомивка ще ги "отмие" посока я някой казан, я багажника. Много се дразня като почна да чистя и да трябва да разкарвам разни боклуци...
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #35
            Аз също съм от тези, които нямат разни висулки из колата, но мартеница си слагам винаги за около 2 седмици. Тя представлява едно момиченце направена от пинк-понки и зрял боб и е провесена на огледалото.
            Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
            Ex.Opel Astra

            Коментар


              #36
              Нямам мартеница даже на ръката си
              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

              Коментар


                #37
                Нямам.Имам бенедектински кръст на огледалото, осветен е във Ватикана, не знам от кого.
                .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                www.cyxap.com

                Коментар

                Working...
                X