Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИХА! Синьо лято!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ИХА! Синьо лято!

    По канала дават "Синьо лято"!сори за спама, темата за коша след малко, ма ако е другде няма да се види... Ама не можах да се сдържа, просто толкова спомени ... :D :D :D

    #2
    Re: ИХА! Синьо лято!

    bubachko написа:
    По канала дават "Синьо лято"!сори за спама, темата за коша след малко, ма ако е другде няма да се види... Ама не можах да се сдържа, просто толкова спомени ... :D :D :D
    Да да мерси за инфото супер.Знаех ама бях забравил,че ще го дават.После ще коментираме.
    FIAT BRAVO 1.6
    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

    Коментар


      #3
      Сега го гледах и спомените нахлуха,как едно време залепвах за телевизора когато го даваха.Интересно ми беше да го гледам пак. :D

      Коментар


        #4
        Ееееееее забравих да го е.а, че щяха да го дават.
        Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
        Ex.Opel Astra

        Коментар


          #5
          Добре, че нашият интернет доставчик прави записи на разни предавания от деня и може да ги гледаш после от сървъра. Изгледах изтърваната серия вече.
          Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
          Ex.Opel Astra

          Коментар


            #6
            има го по торентите,аз преди няколко месеца изгледах всичките епизоди и се покефих
            ex.Мареа ТД100

            Коментар


              #7
              paralesa написа:
              има го по торентите,аз преди няколко месеца изгледах всичките епизоди и се покефих
              Хмн... аз преди време бях намерил една камара серии, ама само първите 6 бяха преведени от канала от преди гдини, а останалите си бяха оригинал...

              Коментар


                #8
                Този сериал наистина беше много добър за времето си. Като малък не съм пропускал серия. Наистина връща към спомени и то хубави,макар че в последните серии се разделят с единият от героите - Чанкете,старият моряк.
                Уважавам тези,които ме уважават!
                Clube do Marea!

                Коментар

                Working...
                X