Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся информация за Ланча Капа 2.0

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся информация за Ланча Капа 2.0

    Писах в форума на ланча но не ми пишат,затова ще питам тук се пак е итанлианка.Интересува ме какви двигатели имат като бензинови (дали имат 2.0 16в.)и дали само след 99г.се произвеждат 2.0 20в 155 к.с.,със системата ВИС(преди това да няма такъв мотор),кой е по икономичен кой си заслужава да се вземе,каква е подръжката много ли е скъпа.Допълнено заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org
    Обичам те на пернишки---->>>>Влазяй у ГОУФУУ

    #2
    Има изписано повече от достатъчно във форума, просто търси И двата двигателя който те интересуват са 2.0 20v, само че единия е с V.I.S.!
    Lancia Kappa 2.4JTD
    Lancia Dedra Integrale 2.0 S.W.
    Fiat Croma 2.0 i.e. - ex.

    Коментар


      #3
      Re: Ланча Капа 2.0

      flex87 написа:
      Писах в форума на ланча но не ми пишат,затова ще питам тук се пак е итанлианка.Интересува ме какви двигатели имат като бензинови (дали имат 2.0 16в.)и дали само след 99г.се произвеждат 2.0 20в 155 к.с.,със системата ВИС(преди това да няма такъв мотор),кой е по икономичен кой си заслужава да се вземе,каква е подръжката много ли е скъпа.
      Ето на този линк колега по-долу дето ще оставя има техническите характеристики на моделите Капа.Можеш да разгледаш и да прецениш.http://www.autoplanet1.com/index.php...=61&model=1269

      Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

      Коментар


        #4
        Имат и 2.0 16v, верно турбо е, ама имат .

        Коментар


          #5
          Mupo написа:
          Имат и 2.0 16v, верно турбо е, ама имат .
          Те имат и много други двигатели, но при положение, че пита за икономия и подръжка, много ме съмняваме да пита за турбо мотор :D
          Lancia Kappa 2.4JTD
          Lancia Dedra Integrale 2.0 S.W.
          Fiat Croma 2.0 i.e. - ex.

          Коментар

          Working...
          X