Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Протест във Варна......

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Протест във Варна......

    Здравейте колеги, искам да попитам дали някой от вас ще ходят на протестта днес във Варна
    Peugeot 307 2.0i ГИ
    ex: Fiat Brava 1.6 16V 90hp

    #2
    Къде е началото и в колко часа ?!
    Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

    Коментар


      #3
      kazan написа:
      Къде е началото и в колко часа ?!
      16:30ч от паркинга на Метро ще се тръгва
      Peugeot 307 2.0i ГИ
      ex: Fiat Brava 1.6 16V 90hp

      Коментар


        #4
        Успех момчета!Аз се опитах да направя нещо подобно като писах във Фейсбук в група за дупките във В.Търново, но никой не ме отрази. Единствения протест беше около 20-30 коли с таксиметрови шофьори и авто инструктори. Моята идея беше да направим автомобилно шествие и да спрем пред общината, ако всичко това е възможно и законно.

        Коментар


          #5
          Аз сутринта чух в просъница... мисля да отида, ако някой има още да кажеп.с.: ако шефа пусне де.... п.с.2: пуснаха ме

          Коментар


            #6
            там съм и аз !
            Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

            Коментар


              #7
              coolboby написа:
              Успех момчета!Аз се опитах да направя нещо подобно като писах във Фейсбук в група за дупките във В.Търново, но никой не ме отрази. Единствения протест беше около 20-30 коли с таксиметрови шофьори и авто инструктори. Моята идея беше да направим автомобилно шествие и да спрем пред общината, ако всичко това е възможно и законно.
              Боби моята оферта е друга, но ще видим дали ще има навити, чакам да се посъберем повече хора с платени данъци за тази година и тогава вече мисля да пусна оферти в няколко форума за протест във ВТ с идеята всеки да си носи листа за новия данък и да се съберем пред качица, ако се организираме хубаво може и медиите да се заинтересуват. Аз като се замисля ние дето се събираме сме 15 човека и повече, ами веднъж вместо да седим по кафетата може да се изпънем за един протест.
              --Старата ръжда любов не хваща!--
              156 sportwagon 1,9 jtd 115
              ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

              Коментар


                #8
                van_dal написа:
                coolboby написа:
                Успех момчета!Аз се опитах да направя нещо подобно като писах във Фейсбук в група за дупките във В.Търново, но никой не ме отрази. Единствения протест беше около 20-30 коли с таксиметрови шофьори и авто инструктори. Моята идея беше да направим автомобилно шествие и да спрем пред общината, ако всичко това е възможно и законно.
                Боби моята оферта е друга, но ще видим дали ще има навити, чакам да се посъберем повече хора с платени данъци за тази година и тогава вече мисля да пусна оферти в няколко форума за протест във ВТ с идеята всеки да си носи листа за новия данък и да се съберем пред качица, ако се организираме хубаво може и медиите да се заинтересуват. Аз като се замисля ние дето се събираме сме 15 човека и повече, ами веднъж вместо да седим по кафетата може да се изпънем за един протест.
                Трябва да е позволено, иначе ще дойдат манцифайките и ще ни надуят шушоните !!!

                Коментар


                  #9
                  Протестта мина повече от добре утре по същото време пак пред общината!!! Нека видят че не се шегуваме и няма да оставим да ни мачкат.
                  Peugeot 307 2.0i ГИ
                  ex: Fiat Brava 1.6 16V 90hp

                  Коментар


                    #10
                    Малко бяхме все пак. От косурстотинхилядна Варна - 200-300 човека. Утре пак.Какво ми направи впечатление - гадните куки проверяваха документите на блокиралите пътя. Аз се чудя тоз кухия полицай по други дупки ли кара - по-гладки. Да си гледа там службата, нали и заради неговата кола сме се събрали?

                    Коментар


                      #11
                      Чесно казано съмняваме да напишат актове на всички коли, ако ли не ще се съберем да болкираме пътя и заради тях този път се е видяло няма да има прошка за управата.
                      Peugeot 307 2.0i ГИ
                      ex: Fiat Brava 1.6 16V 90hp

                      Коментар


                        #12
                        Е те на всички няма как да напишат актове, ама защо изобщо проверяват документите? Колегата karal_fiat направи няколко снимки и по едно време го гледам, че говореше с един с една голяма камера.

                        Коментар


                          #13
                          Говори се че утре със сигорност кмета ще излезе, да видим какво ще лъже и маже.
                          Peugeot 307 2.0i ГИ
                          ex: Fiat Brava 1.6 16V 90hp

                          Коментар

                          Working...
                          X