Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малка тема за размисъл

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Малка тема за размисъл

    http://auto.mail.ru/article.html?id=29652 за сега се въздържан от коментар. Но как ви се вижда това творение на руснаците.
    BRAVA 1.4 12v - 1998г.


    http://vbox7.com/play:124bedab

    #2
    Светлосинята и червената ми допадат, но първата изглежда така, все едно автотенекеджията се е насвяткал и е зарязал ремонта до средата.А и да ме извиняват, но суперкола не се прави с 255 коня двигател.Далеч е от суперкола.
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

    Коментар


      #3
      па супер е, руснаците са техническа нация, въпреки че в последните 30 год не са наблягали на автомобилостроенето.
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        Синята ако влезе в аеродинамичен тунел ще има показания като на стара жигула, при висока скорост всичките тези ъгли и чупки ще се разхвърчат по пистата. Синята и червената не са лоши, но СДЕЛАНО в Росии(с брадвата сдялкано).
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #5
          Не съм съгласен с изказванията ви.Изобщо.Да не сте били там на тестовете, за да знаете какво става в аеродинамичния тунел??И дали 250 коня са малко, при условие, че дори не знаете колко тежи самата кола? :P Иначе в статията пише, че се очаква друг по-мощен двигател да се монтира в бъдещото производство. Това са прототипи. Аз лично им се кефя на ентусиазма, а и колите не са лоши. На мен ми харесват. Синята определено няма да спечели конкурс за красота, но пък за всеки влак си има пътници Абе важното е дружно да плюем, че то най-лесно
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар


            #6
            Грозни са и двете.

            Коментар


              #7
              Хубави/грозни като всички спортни коли. Зависи от гледната точка.
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #8
                Бъдещите коли.Не специално тези, но ако забелязвате все повече и повече новите модели придобиват подобни форми.На мен лично ми харесват
                Ползвайте мигачи!
                Sometimes I feel like screaming

                Коментар


                  #9
                  Три завода в Европа за 3000 автомобила в година??? Между другото, статията е от преди половин година. Някой за някакво развитие по въпроса да е чул през това време?
                  FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
                  FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

                  Коментар


                    #10
                    ...

                    Както бях писал и преди в една подобна тема - руснаците си умират да показват прототипи, които до там си и остават, без никакво развитие и реализация. Всеки студент по дизайн може да си избаца една дипломна работа, която гордо да бъде равявана като поредния руски "суперавтомобил". Само че нишата отдавана е запълнена и дори да го реализират, кой ще си го купи!? Неколцина заможни гъзари, някой колекционер...и толкова...
                    Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                    Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                    Коментар


                      #11
                      Слав написа:
                      Това са прототипи.
                      Точно защото са прототипи може и изобщо да нямат двигател Руснаците едва ли ще направят свой, най-вероятно ще купуват готови.Иначе аз им пожелавам успех... въпреки че с тази цена от 100000Е малко ме съмнява.
                      Ex Fiat 126P
                      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                      Alfa Romeo 147 1.6 TS
                      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                      Коментар


                        #12
                        Re: ...

                        karloson написа:
                        ... Всеки студент по дизайн може да си избаца една дипломна работа, която гордо да бъде равявана като поредния руски "суперавтомобил"...
                        Дано си прав.Дано е дипломна работа,че ако някой е налял пари в ТЕЗИ НЕЩА...
                        ===============================
                        // ..."Денят не си личи по сутринта"... //
                        ===============================

                        Коментар


                          #13
                          Руснак и автомобил - магаре и космос!Всичко, произведено в Русия и СССР в областта на автомобилите е или законно купен лиценз, или открадната технология от Запада.Не се заблуждавайте в "техническия гений" на блядовете. Те са силни на теория, но на практика - водката ги проваля.Държава, която няма нито един асфалтиран път, който да я прекосява от край до край НЕ МОЖЕ да прави автомобили!Още повече пък като тези в статията.Силни са в други области, и им го признавам, но в автомобилостроенето - забравете.Иначе е интересно точно толкова, колкото и проекта "Българският автомобил" (разработен във филиала на ТУ в Сливен)

                          Коментар


                            #14
                            Immortal написа:
                            Не се заблуждавайте в "техническия гений" на блядовете...
                            Мъка ... Бляд - http://en.wiktionary.org/wiki/%D0%B1...8F%D0%B4%D1%8C . Нещо за правилата на форума, за насаждане на етническа вражда ?
                            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                            Коментар


                              #15
                              "Немцы в шоке - русские сделали суперкар" - Тази фраза ме разцепи На мен лично ми хареса автомобила, поне на визия.
                              Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
                              Lancia Lybra 1.8 131Hp

                              Коментар

                              Working...
                              X