Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дайте да си премерим ..разхода:)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    7,5 - 8 градско
    Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
    Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
    VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
    VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

    Коментар


      #62
      Zaphod написа:
      Сипах обикновен А95 от ЛукОйл и поддържах почти постоянна скорост от 140 км/час по магистралата, на места - 160. Напълних резервоара до горе и после - пак догоре - даде ми разход 4.8 л и то при положение, че филтрите ми са за смяна
      Ako това ти твърдение е за колата от подписа ти не го вярвам. Два литра двигател със 140км/ч да даде 4.8 просто не може да е вярно. Я кажи какво пише в книжката ти при 120 км/ч за разхода, НЯМА коли, които харчат като в книжките, всички харчат повече. Знаеш го

      Коментар


        #63
        Paparac написа:
        Zaphod написа:
        Сипах обикновен А95 от ЛукОйл и поддържах почти постоянна скорост от 140 км/час по магистралата, на места - 160. Напълних резервоара до горе и после - пак догоре - даде ми разход 4.8 л и то при положение, че филтрите ми са за смяна
        Ako това ти твърдение е за колата от подписа ти не го вярвам. Два литра двигател със 140км/ч да даде 4.8 просто не може да е вярно. Я кажи какво пише в книжката ти при 120 км/ч за разхода, НЯМА коли, които харчат като в книжките, всички харчат повече. Знаеш го
        колегата на времето караше типо 1,1 FIRE за него е този разход :D на бравото май беше писал другаде то е газифицирано
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #64
          нещо е забравил май да смени от Типо-то за Браво-то... (за разхода говора)

          Коментар


            #65
            7л градско 8л извъбградско до 90км/чТермостата ми стои все отворен да го е....... и ми гори повече извънградско отколкото градскоЕееееееее сега... kiro_of_the_day

            Коментар


              #66
              Използвах пътуването до Копринка за да си засека разхода на темпрата.Закова на 6/100 л/км.А градско ми гори около 8-8,5 л.

              Коментар


                #67
                7,5 до 8,5 градско в зависимост от ръчката и задръстването. Извънградско още нямам наблюдения
                Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
                Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

                Коментар


                  #68
                  Ха ха ще има да вземате Типо-то 1.1 Fire да гори толкова малко колкото го изкарахте - почти 10 вдига градско (Софииско),за извън не съм пробвал ама някъде 6-7 ще да е.За 95Н говоря не за газ.
                  Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

                  Коментар


                    #69
                    Кака Мара е около 11/100 газ!

                    Коментар


                      #70
                      Е добре, аз под 12 градско не мога да падна, да го е..., а сменям на 2500 оборота, извънградско по магистралата около 8-9/100 ми дава при каране със 100-110км/ч
                      Drive Like HeLL To See HaveN

                      Коментар


                        #71
                        NGD написа:
                        Е добре, аз под 12 градско не мога да падна, да го е..., а сменям на 2500 оборота, извънградско по магистралата около 8-9/100 ми дава при каране със 100-110км/ч
                        Еее, колега, за градското ще замълча (пак множко ми се вижда за 1.6 двигател в Пловдив доколкото виждам, ама разходът в града зависи от много фактори, които нямат нищо общо с техническото състояние на автомобила), но за извънградското не мога да се стърпя - мисля, че е много... За сравнение: аз съм с 1.8 (виж подписа) и при последното засичане на извънградско (миналото лято, София-Варна и обратно) разходът ми беше под 7 л/100 км - това с 4 души в колата, работещ през повечето време климатик и скорост 120-140 км/ч (където може).Знам, че всеки е чувствителен на тема
                        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                        Коментар


                          #72
                          NGD написа:
                          Е добре, аз под 12 градско не мога да падна, да го е..., а сменям на 2500 оборота, извънградско по магистралата около 8-9/100 ми дава при каране със 100-110км/ч
                          Да не би да ти е отворен все термостата и да не може да загрява хубаво на бащами му го правеше същия чакмак 1000 майстория гледаха и никой н забеляза че термостата не работи

                          Коментар


                            #73
                            10 град 7.5 извън град. на газ и с глезене. Карам ПУНТО 1.6 90коня
                            FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

                            Коментар


                              #74
                              Градското е смесено Пловдив/София и мога да го преглътна, ама и аз мисля, че извън града не е нормално, аз затова последния път по магистралата заковах 100 и си перкам щастлив... а после като видях колко е паднала стрелката и лошо ми стана Днес се прибирам в Пловдив и ще проверя термостата. Някой ако се сеща за още причини - моля споделете та направо да ги гледам накуп. 10х предварително!
                              Drive Like HeLL To See HaveN

                              Коментар


                                #75
                                В подписа
                                BRAVA,когато НЕ гори

                                Коментар

                                Working...
                                X