Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дайте да си премерим ..разхода:)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Zaphod написа:
    В събота ходих до Димитровград - пътят до Чирпан е магистрала, след това има около 40 км почти черни пътища...Сипах обикновен А95 от ЛукОйл и поддържах почти постоянна скорост от 140 км/час по магистралата, на места - 160. Напълних резервоара до горе и после - пак догоре - даде ми разход 4.8 л и то при положение, че филтрите ми са за смяна
    ЕгатиНа мойта и свалих разхода на 11,5 градско след ремонта,тая седмица ще я опъна извън града да я видя колко ще глътне

    Коментар


      #32
      Темпра 1.4 SX

      Градско-не знам с точност...Извънградско- (150 km/h на магистралата) 11 на 100
      Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

      КУПУВАМ: Теглич за Темпра
      КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
      КУПУВАМ: Спортен волан

      http://www.tempra-clube.hit.bg
      http://www.tempras.myfreebb.com

      Коментар


        #33
        Ето го и моя разход:Градско - 7.2Смесено - 6.5Извънградско - 5.5Става въпрос за ГАЗ.На бензин само я паля
        SKODA 105L '78
        PUNTO 1.2 MPI ELX '94
        FIAT 126p '89
        TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
        GRANDE PUNTO 1.2 '06

        Коментар


          #34
          damianoff малко ми чудно толкова малък разход и на това отгоре пък и газ. На времето имах Трабант 601 та му махнах едната свещ и сложих тапа и го карах из града на един цилиндър като симсонка за да гори по малко .Сега ще ме накараш да махна свещите на двата цилиндъра на Пунтото и аз ще сваля разхода.
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар


            #35
            Ами бутилката ми е 30л.,но 80% са 25л. и като ми свърши газта ,пълня пак 25л(казвам че искам 25л.).С една бутилка минавам около 380км. смесено каране(Аз съм от Елин Пелин и работя в София) при 90км/ч на магистралата(общо 14км.за ден) и в София-задръствания и средна скорост 50-60 км/ч(40км. за ден).Това са общо 54 км всеки ден,което аз смятам за смесено каране. :D
            SKODA 105L '78
            PUNTO 1.2 MPI ELX '94
            FIAT 126p '89
            TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
            GRANDE PUNTO 1.2 '06

            Коментар


              #36
              На два пъти се заех да засичам единия път беше 8.8 градско другия път 8.6 градско. Извънградско 6. Това е при икономично каране.
              Фиат Типо 1.4 DGT, карбуратор

              Коментар


                #37
                ре разход

                Моят автомобил на дълго с 300кг. багаж за 110км до Русе и обратно с подобен товар,бензин-а95 (6.5/100).Градско 10/100.Скорост 100,110.
                Tempra 1.6 i.e SW

                Коментар


                  #38
                  Yellow_Flash_Colorz_PDT_11 По отношение на разход много се гордея--след последния реглаж---7.5-8/100км смесено каране
                  Croma 2.0 ie
                  www.italcars.org

                  Коментар


                    #39
                    комбинирано градско/извън 60/40 - 11л/100 км зимата. обаче ми беше прецакан термостата...
                    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                    Коментар


                      #40
                      Re: ре разход

                      Коментар


                        #41
                        По принцип на мен ми харчи 10,5 градско и 7 извънградско...Преди две седмици от София-Мюнхен 6,5. Не знам защо по-малко ми похарчи, може би защото е не само БГ бензин. Иначе Кьолн - Маннхайм със скорост 170 - 200 ми даде 10,0
                        FIAT BRAVO 1.6 16V

                        Коментар


                          #42
                          Понеже откакто съм я купил зареждам резервоара пълен до гърловината и по тоя начин я засичам най правилно то вчера я раредих 34л а съм минал 420 км.Значи повече от 8л като половината е градско а другата извън града.Днеска отивам да махна катализатора и да видя тогава има ли подобрение или не.но за тая малка въшка 8л са много и много. Става въпрос за бензин и като му добавям и добавка!!!!!!!!! горното го писах сутринта а сега само добавям че го махнах катализатораи се усеща че дърпа много по добре и двигателя заработи много по безшумно.
                          Фиат Панда 1.2 2006година
                          Синджира си идва ,а козата я няма...

                          Коментар


                            #43
                            :D :D :D Ами какво да ви кажа сега ??? С 32л съм минал 600км.Ха сметнете го сега и кажете не е ли малко над 5л.При това бях минал 100км със катализатора и сега имам пак около 100км минати в събота и неделя из София. Заключението е че при махнат катализатор рязко спада разхода на гориво.И пък аз както си карам с 80 до 100 км значи разхода ми ще е около 5л бензин което е чудесно за мен.
                            Фиат Панда 1.2 2006година
                            Синджира си идва ,а козата я няма...

                            Коментар


                              #44
                              8/9 газ смесено преди да си сменя мембраните, сега е 10/12 ама върви повечко

                              Коментар


                                #45
                                11/100 градско, 7.5-8.0/100 извънградско...
                                LANCIA Y 1.2 16v 86HP
                                176B9.000
                                ALFA ROMEO 156 2.0 T.S. 155HP
                                AR32301

                                Коментар

                                Working...
                                X