Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

А от Улично осветление реагират бързо! Позитивна тема! ;)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    А от Улично осветление реагират бързо! Позитивна тема! ;)

    Защото много ни бива да мрънкаме и да се оплакваме според мен е редно да се споделят и положителните случки! Пред блока ми от 20 дни не свети уличната лампа. И защото явно никой от другите 60 апартамента не се сеща да се обади на повреди аз го сторих вчера към 14 часа. Намерих телефона в нета и подадох сигнал. Днес в 11 часа аварийната група е под лампата и човърка! Все пак искам да уточня, че става въпрос за една лампа, за която хората си направиха труда да дойдат! Ако всички институции реагираха така България би била едно чудо! :D
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    #2
    Аз също съм много доволен от електричарите, но на вилата ми (на границата с Гърция, на 15км. от Кулата).Имах проблем с централния бушон и след като позвъних на авариен телефон около 9ч. сутринта, екипа дойде от Сандански и след час (общо с идването им) всичко беше готово, при това абсолютно безплатно

    Коментар


      #3
      Ай стига бе. Вие живеете в друга Държава. :D... Пиша невярващо, защото днес се сблъсках с поредния битов абсурд в нашичкото държавинце...и освен потърпевш се оказах и много, много виновен, че съм си закупил керамичен плот на "Гореня" преди 33 месеца, който "само" 3 месеца преди изтичане на гаранцията се е повредил " много лошо", а и на всичкото отгоре и фактурата издадена ми от търговеца ( " ТОБО" ) била със забележки Това ми го избълва една женичка, която си беше сложила предварително ръцете на ушите и правеше: ПА-ПА-ПА ( като оная от рекламата)- нищо, че представих гаранционна карта.ПС: Извинявайте, че поднесох темата, но ми се видя уместно тук да се оплача. Иначе ДА - случвали са се и чудеса и вече съм убеден, че всичко си е до човека отсреща. Аз лично не мога да кажа лоша дума за кабелния и интернет оператора. Момчетата работят, като бели хора и за 4 години не са ме оставяли с вързани ръце.
      A17DTС/S
      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

      Коментар


        #4
        Стига бе... и аз си купих плот, че и фурна Gorenje. По темата - дано все по-често стават тези "чудеса", които трябва да са ежедневие и да не ни правят впечатление.
        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

        Коментар


          #5
          Re: А от Улично осветление реагират бързо!

          Vladim написа:
          Защото много ни бива да мрънкаме и да се оплакваме според мен е редно да се споделят и положителните случки! Пред блока ми от 20 дни не свети уличната лампа. И защото явно никой от другите 60 апартамента не се сеща да се обади на повреди аз го сторих вчера към 14 часа. Намерих телефона в нета и подадох сигнал. Днес в 11 часа аварийната група е под лампата и човърка! Все пак искам да уточня, че става въпрос за една лампа, за която хората си направиха труда да дойдат! Ако всички институции реагираха така България би била едно чудо! :D
          Вероятно са гледали Господари на ефира и по-точно как действат във Франция само за едни ключове, изпуснати в канализацията на Париж. Иначе колкото повече подобни действия, толкова по-дорбе ще ни бъде в държава. Но това няма как да се изпълнява от всички. Евала иначе на хората.
          NOW: ???
          Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
          Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

          Коментар


            #6
            style34 написа:
            Стига бе... и аз си купих плот, че и фурна Gorenje. По темата - дано все по-често стават тези "чудеса", които трябва да са ежедневие и да не ни правят впечатление.
            ...всичко ми е на Gorenje. Няма лошо и не съм имал други проблеми, освен разширителната зона на керамичния плот. Въпреки всичко с малко повишаване на тон и доста неудобства, които си останаха за моя сметка проблема ще се реши, но защо трябваше да "пътувам" за Белград през Истанбул??? ...За съжаление много хора не са на местата си. Повечето служители са коне с капаци и виждат човека пред себе си, като неодушевен предмет виновен за всичките им неудачи и неволи. Радвам се обаче на случките на Vladim и Kuku. Явно се задава светлина в тунела.
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              #7
              ntodorov написа:
              Явно се задава светлина в тунела.
              Само дано не е от приближаващият влак...
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #8
                kiro_of_the_day написа:
                ntodorov написа:
                Явно се задава светлина в тунела.
                Само дано не е от приближаващият влак...
                Време беше някой да влее обичайната доза негативизъм в темата
                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                Коментар


                  #9
                  Е, и аз съм имал такъв случай - пред 6лока липсваше един капак на шахта. Първо сложих едни плоскости за да не падне някой - точно 2 часа след това един отмъкна едната.Както и да е, о6адих се на Енергото, 6ТК или който 6еше там, нямам спомен вече и на следващия ден сложиха нов.
                  Ex Fiat 126P
                  Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                  Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                  Alfa Romeo 147 1.6 TS
                  Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                  Коментар


                    #10
                    Между другото преди две години една приятелка също подала сигнал за неработещи лампи на улицата и на другия ден отстранили проблема. Така че тези хора явно наистина работят!
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #11
                      Да не дърпам дявола за опашката, но ще се похваля Преди 4дни ми оставиха ключовете на една от служебните коли и ми казаха, че е спряна зад един блок. Та днес отивам и цъкам дистанционното - нищо. Така няколко пъти, накрая се приближавам и случайно загледах палчетата, че всъщност е отключено. За 4дни никой не беше пипнал отворена кола със закачен панел от нелошо Сд в тъмна уличка. П.С Въпросния служител получи подабаващо конско

                      Коментар


                        #12
                        Наистина има светлина в тунела На 24-ти декември в 4 часа следобяд дежурните техници на БТК опъваха ново трасе до домашният телефон на родителите ми след подаден сигнал за проблем. Не съм очарован от услугите на оператора, но това си струва да се сподели, особено при положение, че мобилната група или както там и се казва трябваше да пътува 20 км.
                        Alfa 159 SW 2.4 Ti
                        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                        Коментар


                          #13
                          Tемата е много хубава. Ние в България сме свикнали да оценяваме само лошите неща. Добрите ги забравяме бързо и ги отнасяме лесно в небитието, а си мисля, че хората, които си гледат работата и вършат разумни неща не са малко. ПС: Трябва да кажа нещо и относно моя битовизъм споменат по-горе: Снощи ми се обадиха от фирмата-търговец и ми казаха, че ще ми оформят покупко-продажния документ, както искат от фирмата обслужваща уредите в гаранционен и извънгаранционен срок. Малко по-късно от същата тази обслужваща фирма пък ми се обадиха за да ми кажат, че въпреки всичко ще направят компромис...Та в един момент не разбрах за чий трябваше да късаме нерви всички и то при положение, че нещата се нареждат без всички формалности....
                          A17DTС/S
                          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                          Коментар


                            #14
                            vital написа:
                            Да не дърпам дявола за опашката, но ще се похваля Преди 4дни ми оставиха ключовете на една от служебните коли и ми казаха, че е спряна зад един блок. Та днес отивам и цъкам дистанционното - нищо. Така няколко пъти, накрая се приближавам и случайно загледах палчетата, че всъщност е отключено. За 4дни никой не беше пипнал отворена кола със закачен панел от нелошо Сд в тъмна уличка. П.С Въпросния служител получи подабаващо конско
                            Градски, от ЕГН-то ли не знам от какво, но 5-6 пъти съм забравял да заключа колата вечер, а тя нощува на улицата пред къщата. Не е имало пипане досега. Причините може да са 2: 1. Кюстендил е една от най-западните точки на републиката и сме прихванали западен манталитет. Както казваше един герой от Оркестър без име "Тука е европа - не се краде" .2. Случайност и късмет.
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #15
                              Напълно съгласен, но това беше в София, кв Княжево Иначе 2ра точка е май най-правилна В Кюстендил имам един познат, който си държи ключа на стартера(не може да се извади) от няколко години. Паркира си навсякъде, включително и в София без да му пука :D

                              Коментар

                              Working...
                              X