Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

някой разбира ли от монитори ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    някой разбира ли от монитори ?

    Първо ч.н.г. на всички извинявам се ако съм объркал раздела.... имам следния проблем с монитора след като изкл. компютъра монитора ми става бял и пише "aging" и копчетата на самия монитор не работят пробвах да го изкл. от контакта за няколко часа с надеждата да се ресне но не стана... монитора е ми е philips 190v7fb/00 вързан е на dvi порта (ако това има някъвко значение. Благодаря предварително
    Fiat Punto 1.4 gt turbo
    Ford Fiesta 1.3 new port

    #2
    Ако влезеш в менюто на монитора и му дадеш "Reset" ?
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    Коментар


      #3
      ами копчетата отпред не работят от както се появи това и няма как да му дам ресет..
      Fiat Punto 1.4 gt turbo
      Ford Fiesta 1.3 new port

      Коментар


        #4
        http://www.pcreview.co.uk/forums/thread-2283125.php Yellow_Flash_Colorz_PDT_20
        Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
        Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

        Коментар


          #5
          гледах го това колега нищо не помага май ще го отварям... благодаря все пак
          Fiat Punto 1.4 gt turbo
          Ford Fiesta 1.3 new port

          Коментар


            #6
            Върху десктопа......свойства-скрийнсейвър-захранване-Трябва да е на home/office desk.При теб няй вероятно е на always on
            Powered by Emzo

            Коментар


              #7
              Не го залъгвайте колегата с копчета и софтуери. Мониторът е за сервиз и за 20-30 лв. ще му го поправят.
              Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

              Коментар

              Working...
              X