Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стило или Алфа 147

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стило или Алфа 147

    Колеги дайте съвет Стило 3вр.или Алфа 147 3вр.Говорим само за бензин без газ.

    #2
    Аз избирам Алфата, щот повече ме кефи Съветът ми е - вземи си това, към което изпитваш нещо. Техническите теми ги забрави, после ще се запознаеш с тях
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
    Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
    Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

    Коментар


      #3
      Аз съм за Фиат , Алфата е Алфа Фиатът си е Фиат
      "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
      "What do you do to help save the world?"

      Коментар


        #4
        Технически двете коли са почти на едно ниво.Вземи тази, която повече те кефи лично тебе.Мен лично повече ме кефи Стилото, но и на Алфата не бих отказал... Виж и коя е в по-добро техническо състояние - в случай че си се спрял вече на екземпляри.

        Коментар


          #5
          Зависи си от твоят случай ... една алфичка 1.6 е добър вариант
          Fiat Forum Bulgaria

          Прекаленият светец и богу не е драг !

          Коментар


            #6
            Разбира, че Стилото ! но мотора да е над 1.6 щом си се спрял на бензин, аз лично ти препоръчвам JTD !
            Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
            Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

            Коментар


              #7
              И двата модела са стилни.... Но мисля,че по-добрият вариант ще е Стило
              Уважавам тези,които ме уважават!
              Clube do Marea!

              Коментар


                #8
                Зависи от парите и на кой модел ще попаднеш да ти хареса Жълто синио стило със 17-джанти и стъкления покрив ако имаш пари и да е абартово по ще е хубаво.Или алфата черна с червен кожен салон пак с 17 джанти с 3-те големи шайби и вътре доволно екстри пак го бива
                Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                Коментар


                  #9
                  la squadra azzurra написа:
                  Аз избирам Алфата, щот повече ме кефи Съветът ми е - вземи си това, към което изпитваш нещо. Техническите теми ги забрави, после ще се запознаеш с тях
                  И аз така.
                  Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                  Ex.Opel Astra

                  Коментар


                    #10
                    Бензиновата "147" си харчи добре - 1.6 отива към 11л./100км. в София.Ако се примириш с разхода, мисля, че "Стило" с 1.8 ще е оптимален вариант

                    Коментар


                      #11
                      Kuku написа:
                      Бензиновата "147" си харчи добре - 1.6 отива към 11л./100км. в София.Ако се примириш с разхода, мисля, че "Стило" с 1.8 ще е оптимален вариант
                      Ти пък ся - голям разход 11/100! Че то бензинов италиански автомобил с разход около 11-12 л. градско си е направо супер Пък и ако разхода е проблем за колегата, JTD-то го има и в двата автомобила
                      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                      Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                      Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                      Коментар


                        #12
                        Re: Стило или Алфа 147

                        mb написа:
                        Колеги дайте съвет Стило 3вр.или Алфа 147 3вр.
                        По-запазената. На външен вид, и двете го докарват.
                        00' Bravo 105 JTD

                        Коментар


                          #13
                          Колеги извинявайте.Колата ще е за дъщеря ми, на края на месеца навършва 18 год.и още не е карала курс за водач на МПС.А на мен лично ми харесва това което карам в момента.

                          Коментар


                            #14
                            mb написа:
                            Колеги извинявайте.Колата ще е за дъщеря ми, на края на месеца навършва 18 год.и още не е карала курс за водач на МПС.А на мен лично ми харесва това което карам в момента.
                            Щом ще е за щерката,взимай и Алфата!Но имай предвид,че Алфата е доста по скъпа от към обслужване!Бих предпочел Стилото,но трябва да разбереш коя от тези коли е в добро техническо състояние на първо място!
                            ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                            Коментар


                              #15
                              В такъв случай е най-разумно да й вземеш първо едно Типо.Като направи малко стаж зад волана (поне 6 месеца), тогава й купи това, което тя си избере. Алфата по-се харесва на жените.

                              Коментар

                              Working...
                              X