Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой как изпрати годината...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    batproho написа:
    С много приливи и отливи и много неприятен край .
    И аз така.
    Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

    Коментар


      #17
      Явор Митев написа:
      Не искам и да се сещам за миналата 2009-та. Ужасно, ама ужасно тежка година. Чак не ми се говори.Снощи посрещнах с огромна надежда новата. Дано малко да се кротнат нещата и нещо да се подобри, че........
      И аз се присъединявам към мнението на Явор, като добавя че и аз се сдобих с корабче като Киро, за което се ослушвах 4-5 месеца Да сте живи и здрави колеги!
      now. BMW E39 523i '98 170hp
      ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
      ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

      Коментар


        #18
        За мен 2009 чупи всички рекорди на гадости и мизерия. Надявам се през 2010 нещата да са по добре!
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
        -------------------------------------
        1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

        Коментар


          #19
          2009-та е вече история. Не беше добра година. Имаше много неприятности, малко пари, и няколко по-светли и радостни моменти.2010 я посрещнахме скромно с още 2 приятелски семейства. Всички я посрещнахме с очакване да е много по-добра за всички ни.Тук в Белене общината беше организирала невероятна заря, с продължение почти 10 минути... Зачудих се! С тези пари можеха да закърпят някоя улица поне... А ББ с този Горан Брегович и 130 000 му хонорар в евро - направо не ми се говори. Уж сме в криза, а парите народни се трошат за глупости...

          Коментар


            #20
            Изминалата година не беше от най-добрите за мен.Въпреки това, не мога да се оплаквам. Начинанията ми не се развиваха както очаквах, но и не се провалиха напълно.Не съм имал нито аз, нито мои близки проблеми със здравето (най-важното нещо).Колата, през цялата година нито веднъж не се е повредила, дори и най-малкото нещо - е, няколко крушки на фаровете съм сменил А физическото изпращане на годината снощи беше в компанията на най-близките, и с едно новогодишно хоро на сливенския площад.
            Прикачени файлове

            Коментар


              #21
              Много лоша година, през какви ли трудни моменти не преминах :X ... Ядове, заблуждения... Надявам се новата година да е по-добра
              Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
              Punto. 1.2 16v. 86hp+

              Коментар


                #22
                И за мен 2009 не беше добра година.Искам всички следващи да са по-добри от нея.

                Коментар


                  #23
                  Като цяло беше добра година Надявам се за една още по-добра 2010та
                  '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                  '97 Coupe 16VT 262WHP+

                  Коментар


                    #24
                    А за мене започна повече от добре,но след средата стана много кофти.Първо принудителна смяна на колата поради катастрофа,второ удръжки в заплатите и трето измислената криза,която уби всичките ми мечти.Да се надяваме 2010г. да е много по-добра от тази.
                    FIAT BRAVO 1.6
                    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                    Коментар


                      #25
                      Първата половина беше добре, но втората ми разказа играта, какво ли не се случи, поне съм жив и що годе здрав, НО безработен от 30.12.2009. То и преди 10 г. на 30.11.1999 пак бях безработен, мамка им и 9-ти години. Но сега вече като съм го препатил веднъж и гледам по-спокийно на нещата, въпреки че ми е много кофти. Гледам напред и това е. Да сме живи и здрави, или както е казал дедо поп" А бе да сме живи, че миналата година доста здрави си заминаха"
                      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                      Коментар


                        #26
                        Изпратих я с много приятели,тежки маси,бурни танци и много усмивки.В личен план, смяна на местоработата с по-добра и физически доста по-лека от бившата.Фиата си ме слуша,имах възможността да присъствам и на няколко срещи на форума на които намерих много нови приятели.Живот и здраве на всички и до нови срещиhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=51850
                        FIAT FORUM BULGARIA
                        Ракията е над политиката

                        Видео от Италфест 2011

                        Коментар

                        Working...
                        X