Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Класациите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Класация за най-култови думи, използвани във форума, номинирам култовата реплика "МНОГО СЪМ ДОВОЛЕН". Това е най-голямото признание за качество на даден продукт. Когато някой каже "много съм доволен", това не е просто да си доволен, не просто да си очарован, това е да си "МНОГО ДОВОЛЕН"Купуваш си нови чистачки от 2.40 комплекта, и разбира се като чисто нови - не скърцат и бършат хубаво. Но казваш - "много съм доволен" - това означава че това са чистачките на чистачките. Сменяш масло - новото масло води до утихване и подобряване на работата на двигателя, защото е ново. Но ако кажеш че си "МНОГО ДОВОЛЕН", това значи че това е уникално масло. Купуваш си нов ароматизатор, консерва или дървен. Ако не кажеш че си много доволен, то значи си се минал жестоко, защото "един приятел кара с такъв, и е много доволен".

    Коментар


      #32
      Предлагам да се направи класация и за най - активен потребител в графата "Консултаций по общи въпроси" можем да го кръстим " Добрият самарянин " Все пак идеята на форума е да си помагаме един на друг за това мися , че е удачно Също може и за най - атрактивен "подпис"

      Коментар


        #33
        bachev написа:
        Irka_fihi написа:
        Ichkin написа:
        Само не правете, за най-готин аватар, че не ми се зимат награди
        Ауууу, верно бе, за аватар забравих! :D Ама недей да се точиш, щот там наградата безапелационно я взима kosta.
        Тука ще поспорим Моя аватар хич не изостава и е доста желан из форума Даже го пожелават за рожденни дни
        за аватар и аз ши съ нътисна п.п. а наздраве!
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          #34
          Не знам дали беше от тая година аватара на coolboby - една мЪнекенка се пребива на сцената. Това , както и аватара на kosta - уникално, но на kosta аватара е напълно непреходен. Като кажеш Коста , веднага си представяш един дебелак, който подмята нещо с шкембе. А тема на годината ? Миналата година темата на ivalena направо ми разби всички представи за тема, но за тая...

          Коментар


            #35
            Jivko Georgiev написа:
            Предлагам да се направи класация и за най - активен потребител в графата "Консултаций по общи въпроси" можем да го кръстим " Добрият самарянин " Все пак идеята на форума е да си помагаме един на друг за това мися , че е удачно Също може и за най - атрактивен "подпис"
            И за подпис ши сЪ кандидатирЪм
            Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
            Lancia Lybra 1.8 131Hp

            Коментар


              #36
              Irka_fihi написа:
              Princo написа:
              Няма ли за най-голям смапУмнгер ?
              Moже, може, ама там двама - трима ще се бием за първото място! Основните претенденти за титлата са в този пост!
              ами мисля че само от зарата ще са поне 10-тинахаха
              Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


              FIAT BRAVO 1.8GT
              FIAT BRAVO 1.9TD ex

              Коментар


                #37
                О йее "много съм доволен", че се спомена и моя ник тук

                Коментар


                  #38
                  ogi28b написа:
                  ....., както и аватара на kosta - уникално, но на kosta аватара е напълно непреходен. Като кажеш Коста , веднага си представяш един дебелак, който подмята нещо с шкембе.
                  аз съм си такъв и на живо, само каскет не нося !
                  Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                  Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                  Коментар


                    #39
                    kosta написа:
                    ogi28b написа:
                    ....., както и аватара на kosta - уникално, но на kosta аватара е напълно непреходен. Като кажеш Коста , веднага си представяш един дебелак, който подмята нещо с шкембе.
                    аз съм си такъв и на живо, само каскет не нося !
                    Ми май трябва да намалиш биричката малко.Ама ако играеш така и на 16-ти,направо ще гласувам за тебе ако има класация. :D
                    FIAT BRAVO 1.6
                    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                    Коментар

                    Working...
                    X