Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отложиха пререгистрацията на МПС

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Mazgarev написа:
    Immortal написа:
    Бе то график има от 2001 година насам.Друг е въпроса дали 2 ламаринени табели (били и алуминиеви) струват 60 лева!!!!Не че са много, но някои хора работят 10 дена за тия пари... Пиратска работа, държавен рекет е това. Ако номерата бяха по 10 лева, никой нямаше да чака последния срок, мисля аз. А какво ще им стане на Кат-аджиите, ако отворят още няколко пункта за смяна на номерата? Защо в 200-хилядни общини само 1 (!!!) човек се занимава с удрянето на пломбата на номера...и докога 1 ксерокопие в КАТ ще струва 1 лев ???? (За информация - КАТ Сливен е на майната си в промишлената зона, дето няма други ксерокси...)
    аз при нова регистрация платих 27лв. за табелите... тия пък 60лв от къде идват?
    58лв. излизат всички процедури в КАТ. Плащат се някакви работи на три места и общо е 58лв. без значение дали е за нов внос, или смяна на номера на стара кола.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #17
      и на мен около 60лв ми излезе всико...но си мислех че за смяна на номера се плащат само 27-те лева за самите табели...
      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

      Коментар


        #18
        Извинявам се колеги, че прибързах, но то вече тия тапанари можеш ли да ги разбереш. Наистина се оказа, ЧЕ... Парламента предложил на Правителството да удължи срока. За Вас не знам обаче като гледам какво правят французите само Управляващите им да им пипнат правата, даже не да ги пипнат, ами само да си помислят да ги пипнат и почва да ме боли за нашето овчедушие....
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #19
          Mazgarev написа:
          и на мен около 60лв ми излезе всико...но си мислех че за смяна на номера се плащат само 27-те лева за самите табели...
          27лв е едната табела х2 става 54лв и допълнителните таксички там и става 60 левчета
          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
          UNO 1.0 FIRE

          Коментар


            #20
            Mazgarev написа:
            и на мен около 60лв ми излезе всико...но си мислех че за смяна на номера се плащат само 27-те лева за самите табели...
            Да де, ама я си смени табелите без да смениш талона? Нали всичко е навързано...

            Коментар


              #21
              stef написа:
              Mazgarev написа:
              и на мен около 60лв ми излезе всико...но си мислех че за смяна на номера се плащат само 27-те лева за самите табели...
              27лв е едната табела х2 става 54лв и допълнителните таксички там и става 60 левчета
              :D :D :D Не се бях смял отдавна така. Казваш едната табела 27 лв. а Ми аз си искам само 1 да си купя, за какво ми е КОМПЛЕКТ хахаха

              Коментар

              Working...
              X