Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

България в снежна примка.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    тук в Бургас си беше ледена пързалка.Голямо шоу стана Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Ама вече падна дъжд и почна да се пооправя
    Fiat Tipo 1.4 i.e

    Коментар


      #47
      Досега валя и тук, тази вечер обаче екипите по разчистването бяха навън даже преди мен :P
      Impossible is nothing !

      Коментар


        #48
        9,20 сутринта-вали суграшица,пътят е Лъзгав ,кани се вали дъжда,дано не го направи,щото ще стане мазало
        ex.Мареа ТД100

        Коментар


          #49
          В София вали обилно и на парцали
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар


            #50
            paralesa написа:
            9,20 сутринта-вали суграшица,пътят е Лъзгав ,кани се вали дъжда,дано не го направи,щото ще стане мазало
            Вали много хубаво и двете коли си вървят перфектно.Суграшицата прави грапаво покритие на асфалта и сцеплението е добро.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #51
              Tornado написа:
              paralesa написа:
              9,20 сутринта-вали суграшица,пътят е Лъзгав ,кани се вали дъжда,дано не го направи,щото ще стане мазало
              Вали много хубаво и двете коли си вървят перфектно.Суграшицата прави грапаво покритие на асфалта и сцеплението е добро.
              Това се казва оптимизъм - дори и в суграшицата да намериш нещо положително! :D
              Fiat Marea Weekend 1,6 16V

              Коментар


                #52
                беше хубаво,вече не е суграшица,заваля си стабилно сняг и за час натрупа стабилно,ако продължава така утре не могат ме изкарат от офиса на снега
                ex.Мареа ТД100

                Коментар


                  #53
                  При нас няма сняг,пфу...Вече месец и нещо търкалям зимните гуми залудо.Добре че скоро ще си ходя къмВраца-Оряхово,та да се порадвам на задното предаване без блокаж.Казаха ми,чеусловията там предразполагат към "шофиране"
                  ===============================
                  // ..."Денят не си личи по сутринта"... //
                  ===============================

                  Коментар


                    #54
                    Колеги Търновци,тва "суграшица" луга ли означава,че не ми е ясна тая дума?А инъче тук в Стара Загора само дъжд пере.Снощи запраска на парцали за 1 час и натрупа 5 санта.После кво му стана го обърна на дъжд и станаха едни киши.А сега няма и помен от сняг.
                    FIAT BRAVO 1.6
                    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                    Коментар


                      #55
                      Екстра е в София, но можеше и още сняг да има! :D А пък народа тотално изтрещя... някой луд сутринта е метнал два камъка по джамовете на сградата в, която се помещава бТВ... да си признава, кой е!
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #56
                        "суграшица",колега,означава,че вали нещо средно между сняг и град.Ситни,замръзналиснежинки...
                        ===============================
                        // ..."Денят не си личи по сутринта"... //
                        ===============================

                        Коментар


                          #57
                          Vladim написа:
                          Екстра е в София, но можеше и още сняг да има! :D А пък народа тотално изтрещя... някой луд сутринта е метнал два камъка по джамовете на сградата в, която се помещава бТВ... да си признава, кой е!
                          Не знам колега кое му е екстрата на София. Тоя сняг как вали на парцали ще ни затрупа колите,та няма да мога да я изчиста други ден като си отивам. А и вятъра дето излезна днеска е много гаден. Излезнах само за 20 минути навън и имах чувството, че ще ми падне главата от студ.
                          Виж бейби не сме глупаци,
                          ние сме отбор от здравеняци.
                          Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                          така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                          http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                          Коментар


                            #58
                            fiatmaniak написа:
                            Vladim написа:
                            Екстра е в София, но можеше и още сняг да има! :D А пък народа тотално изтрещя... някой луд сутринта е метнал два камъка по джамовете на сградата в, която се помещава бТВ... да си признава, кой е!
                            Не знам колега кое му е екстрата на София. Тоя сняг как вали на парцали ще ни затрупа колите,та няма да мога да я изчиста други ден като си отивам. А и вятъра дето излезна днеска е много гаден. Излезнах само за 20 минути навън и имах чувството, че ще ми падне главата от студ.
                            E то това е главния смисъл на зимата - сняг,студ,лед,камини и веселба :D Така, че в София наистина е екстра !
                            Impossible is nothing !

                            Коментар


                              #59
                              От снощи тук вали проливен дъжд.Днес градът беше блокиран от наводнения, колите на входа от София се отбиваха по обиколното заради над 50 см вода на ж.п. моста.Нямаше ненаводнено кръстовище, а полетата в околностите на града приличат на езера.Все още е така, температурата от сутринта е положителна, в момента е около 4 градуса. Канализацията не може да поеме всичко и водата се разлива из града.Ако през нощта замръзне, ще стане супер интересно.

                              Коментар


                                #60
                                Immortal написа:
                                От снощи тук вали проливен дъжд.Днес градът беше блокиран от наводнения, колите на входа от София се отбиваха по обиколното заради над 50 см вода на ж.п. моста.Нямаше ненаводнено кръстовище, а полетата в околностите на града приличат на езера.Все още е така, температурата от сутринта е положителна, в момента е около 4 градуса. Канализацията не може да поеме всичко и водата се разлива из града.Ако през нощта замръзне, ще стане супер интересно.
                                Като гледам и по новините направо умирам от смях декември месец дъжд.Мен какъв сняг ме брули на Шипка преди час не е истина.
                                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                                Коментар

                                Working...
                                X