Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моля, някой да помогне с един конспект.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Моля, някой да помогне с един конспект.

    Трябва да пиша един конспект. Обаче не мога да се сетя или намеря материал за "Класификация на предавателните кутии". какво трябва да напиша по него въпрос?? Също не намирам материал за... пиша въпроса както е във Изпитната тема: Описва устройството и обеснява действието на механична четиристенна тривалова предавателна кутия. Моля този който знае да ми помогне по тези 2-ва въпроса

    #2
    Re: Моля, някой да помогне с един конспект.

    deivid написа:
    Трябва да пиша един конспект. Обаче не мога да се сетя или намеря материал за "Класификация на предавателните кутии". какво трябва да напиша по него въпрос?? Също не намирам материал за... пиша въпроса както е във Изпитната тема: Описва устройството и обеснява действието на механична четиристенна тривалова предавателна кутия. Моля този който знае да ми помогне по тези 2-ва въпроса
    За класификацията - може би трябва да потърсиш нещо за ръчни и автоматични скоростни кутии, автоматичните пък се делят на степенни и безстепенни... и т.н. А по втория ти въпрос, мисля че Жигулската скоростна кутия се описва така...така че търси устройство и действие на такава. Има едни стари справочници по библиотеките - за ремонт на ВАЗ... там няма как да няма...И в нета може да потърсиш

    Коментар


      #3
      Точно Жигулитата имат такива кутии, но и аз нямам материали по въпросите. А сега като гледам книжката за ремонт на лада 5-ца - дават само как се ремонтира, но няма нищо за устройство и принцип на действие.

      Коментар


        #4
        Дейвид, съмнявам се да четеш руски, но пък се разбира, да ти кажа... тук има цяла тема разработена. А и другите линкове са интересни:http://www.autoprospect.ru/vaz/2101-...ww.automan.ru/

        Коментар


          #5
          Обръщам внимание на всички - в първия линк има доста подробни ръководства за ремонт на повечето марки автомобили. Италиански няма.

          Коментар

          Working...
          X