Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде и аз да се похваля двойно.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Завиждам ти-благородно разбира се,честита радост .
    Marea HLX 147ps

    Коментар


      #17
      Re: Хайде и аз да се похваля двойно.

      moko написа:
      Здравейте, колеги. От доста време не съм писал, но сега реших да се похваля. Хайде подред на номерата. Първо в началото на месец ноември ъпгрейднах Типчо отново с фиатче. Сега взех Marea Weekend 1.9 jtd, 2000 г. Първи впечетления-много доволен.А сега и второто. На 20 ноември станах отново тати на девойка. Малкия човек се казва Михаела и излезе от майка си 3750 гр. и 51 см. Много съм щастлив. Всичко живо вече в къщи е женско, даже и котката.
      Майкуууууууууу, дупе да ти е яко, приятелю, с тез женоря вкъщи! Честита да ти е щерката! Тя много голяма,бе. Бравос! И колата да ти е честита, да ти служи вярно и безотказно, но за момата повече се радвам. Много да ви слушка вкъщи и да качиш снимка, че ш си прая кастинг за снаха (форумска).
      "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
      Ванга

      Коментар


        #18
        Re: Хайде и аз да се похваля двойно.

        [quote="Irka_fihi"]
        moko написа:
        Много да ви слушка вкъщи и да качиш снимка, че ш си прая кастинг за снаха (форумска).
        Обещавам.Мога да предложа и голямата. Тя е почети на 7. Пък все ще се разберем за зестрата. :D
        Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
        Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
        Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

        Коментар


          #19
          Чакай сега и аз си търся снаха,даже две!Едната на около седем,другата на около нула!
          I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

          Коментар


            #20
            Re: Хайде и аз да се похваля двойно.

            [quote="moko"]
            Irka_fihi написа:
            moko написа:
            Много да ви слушка вкъщи и да качиш снимка, че ш си прая кастинг за снаха (форумска).
            Обещавам.Мога да предложа и голямата. Тя е почети на 7. Пък все ще се разберем за зестрата. :D
            Голямата е много "голяма" за сина ми, той е на почти 3! Ще го върти на малкия си пръст. Трябва да си направим отделна тема за кастинг и сватосване. avvasilev - щерка ми е на почти 8 месеца - става и за двамата ти сина! Давай снимки на синовете ( колите, къщите и друго движимо, и недвижимо имущество).
            "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
            Ванга

            Коментар


              #21
              Еййй Свилка - ЧЕСТИТО за всичко Само хубави емоции да ти носят и 2-те нови придобивки :D :D :D Кво правиш ти как си що си И умната, че дет вика ванката:
              idmФиат фанатикРегистриран на: 27 Авг 2005 Мнения: 587 Местожителство: Русе Пуснато на: Съб Дек 05, 2009 9:50 pm moko написа:Всичко живо вече в къщи е женско, даже и котката. Свилка внимаваи кат одиш по малка нужда Дан почнеш по инерция да сядаш и ти
              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

              Коментар

              Working...
              X