Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БЧК-шофьорска книжка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    БЧК-шофьорска книжка

    Имам един въпрос-може ли човек да изкара курса по първа долекарска помощ за кандидат шофьори на територията на друг град.Един приятел е студент и изкара шофьорските курсове,но му трябва документ от БЧК и тъй като не може да си доиде в нашия град се интересува може ли да изкара курса в града в които учи,а не в града в които е изкарал шофьорските курсове?Благодаря предварително

    #2
    поне според мен не би трябвало да има проблем. отива, записва се и му дават документ че е изкарал курса и с него и др. документи отива в КАТ
    Fiat Bravo SX 1.4 12V

    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

    Коментар


      #3
      И аз така мисля,че няма значение в кои град е изкарал курса на БЧК,но искам да съм сигурен за да не се окаже после при подаването на документите за книжка,че си е изгубил времето и парите напразно.Къде може да се прочете или някои които е минал по тоя път нека отговори за да е сигурна работата.

      Коментар


        #4
        Аз също мисля, че няма значение къде си го изкарал. Нито в Търново, нито в Каспичан се учи нещо друго.За всеки случай може да се обадите на някой телефон на БЧК.

        Коментар


          #5
          Няма значение къде ще се изкара БЧК-то важното е само да ти вземат парите. Според мен това е напълно излишно, и без това нищо не се научава там.
          Виж бейби не сме глупаци,
          ние сме отбор от здравеняци.
          Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
          така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
          http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

          Коментар


            #6
            fiatmaniak написа:
            Няма значение къде ще се изкара БЧК-то важното е само да ти вземат парите. Според мен това е напълно излишно, и без това нищо не се научава там.
            Учи се колега, учи се. Преди почти 2 години ходих на курса. От 12:00 до 16-17:00ч. беше присъствието без почивка. Интересно е макар някои неща да се знаят от обща култура, но се научават и други полезни неща, които дано не трябва да практикуваш. Може би пак зависи от града. В Търново примерно не се сещам вече БЧК беше 24лв (сега е повече) имаше вариант да не присъстваш и да ти дадат веднага документа срещу още малко пари. Предпочетох да отида и да науча нещо, не толкова да спестя пари.

            Коментар


              #7
              Аз пък стоях точно 1 час и преписах на теста. Пълна пародия. :D
              Виж бейби не сме глупаци,
              ние сме отбор от здравеняци.
              Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
              така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
              http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

              Коментар


                #8
                fiatmaniak написа:
                Аз пък стоях точно 1 час и преписах на теста. Пълна пародия. :D
                Теста е за обща култура, какво има да му преписваш? Вече не сме по тая тема ми се струва

                Коментар

                Working...
                X