Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Перяща прахосмукачка Zelmer

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Перяща прахосмукачка Zelmer

    Колеги, дайте съвет струва ли си тази перяща прахосмукачка?Някой има ли такава?http://www.tehnomag.net/eshop.php?bo...&promo=0&id=19 Малката всмукателна мощност от 290W не знам дали ще върши работа и от там ми идва и колебанието

    #2
    Re: Перяща прахосмукачка Zelmer

    doofiat написа:
    Колеги, дайте съвет струва ли си тази перяща прахосмукачка?Някой има ли такава?http://www.tehnomag.net/eshop.php?bo...&promo=0&id=19 Малката всмукателна мощност от 290W не знам дали ще върши работа и от там ми идва и колебанието
    За тази конкретно незнам ама аз ползвам тази марка вече 5-та година и съм много доволен.
    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
    Ex.Opel Astra

    Коментар


      #3
      перяща прахосмукачка за 380 лв. ми говори толкова колкото дървено желязо...п.п. и ние в къщи сме със Зелмер и сме доволни...
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #4
        Имаме от първите перящи Залмери дето излязоха на пазара. Като изключим, че е доста тежка е най-здравата прахосмукачка която сме имали. Ползва се нон стоп и не е трепнала. Струваше около 350лв. преди три години ако не и повече вече. Пере невероятно, но за жалост не можахме да намерим препаратите с които си доиде като я купихме. Много трудно намерихме препарат който да върши същата работа. Трябва препарата да не се пени много. След доста проби обаче намерихме и всичко е ок. Прали сме и мебели на приятели и чесно казано резултатите са невероятни. Всичко светва дори и след половин година упорит труд на сина ни по замърсяване на мебелите. :D
        KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
        Land Rover Discovery 2.5TD '94
        EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
        EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
        EX: Fiat Regata 1.7D '84

        Коментар


          #5
          Scorpion_BV написа:
          Имаме от първите перящи Залмери дето излязоха на пазара. Като изключим, че е доста тежка е най-здравата прахосмукачка която сме имали. Ползва се нон стоп и не е трепнала. Струваше около 350лв. преди три години ако не и повече вече. Пере невероятно, но за жалост не можахме да намерим препаратите с които си доиде като я купихме. Много трудно намерихме препарат който да върши същата работа. Трябва препарата да не се пени много. След доста проби обаче намерихме и всичко е ок. Прали сме и мебели на приятели и чесно казано резултатите са невероятни. Всичко светва дори и след половин година упорит труд на сина ни по замърсяване на мебелите. :D
          Сега, ако кажеш и кои са препаратите, които ползвате и откъде ги купувате, грешка няма да имаш, колега :D

          Коментар


            #6
            Ще питам жената и ще пиша.
            KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
            Land Rover Discovery 2.5TD '94
            EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
            EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
            EX: Fiat Regata 1.7D '84

            Коментар


              #7
              Колегите, които притежават прахосмукачки от тази марка, може да напишат и какъв модел са. Ще е полезно за всички, които имат някаква дилема.

              Коментар


                #8
                AQUA TRIO!Но сега рекламират нов модел!Има един минус - има воден филтър и трябва често да се чисти (сменя водата и хвърля боклука), че иначе замирисва!
                F31 BMW 320d

                Коментар


                  #9
                  Това е препарата. Има го в Бриколаж според жена ми. Ние го купуваме от специализиран магазин за препарати и т.н.Иначе да Aqua Trio Lux e модела на нашата. При чистене с водния филтър (има вариант и с торбичка да работи) трябва след всяко чистене да се почиства хубаво машината и контейнета с мръсната вода.
                  KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                  Land Rover Discovery 2.5TD '94
                  EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                  EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                  EX: Fiat Regata 1.7D '84

                  Коментар


                    #10
                    То пък при водна филтрация е безумие да се остави водата в контейнера - филтъра айде, струва кинти и може да се позлва, но един или два литра вода са смешна цена... Зелмер са си марка, аз съм си заплюл една от четките им и скоро ще си я купувам.
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #11
                      Колеги, Дядо Коледа ни донесе Zelmer 919.Много е хубав. Засега в кутията и чака да минат празниците, да изтрезнеем и да изтестваме функциалността на перящата прахосмукачка.Ще пиша допълнително за отзиви.

                      Коментар


                        #12
                        doofiat написа:
                        Колеги, Дядо Коледа ни донесе Zelmer 919.Много е хубав. Засега в кутията и чака да минат празниците, да изтрезнеем и да изтестваме функциалността на перящата прахосмукачка.Ще пиша допълнително за отзиви.
                        Айде колега сподели, че Ирка и тя си иска коледния подарък.
                        Manowar - Татко
                        Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                        Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                        Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                        Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                        Коментар


                          #13
                          Хубави са прахосмукачките с водния филтър - супер чистят и дърпат, ама голяма играчка са за обслужване. От сватбата преди 6 години имаме с жената една - Arnica - пере, смуче, всичко - само че я ползваме 2-3 пъти годишно за основно (пролетно, есенно и др.) чистене. След всяко ползване я мия, чистя и псувам щото целия се омокрям и омърлям - а и трябва след като се почисти да се подсуши - иначе пак започва да намирисва. Затова и стои на вилата - вземамя я като ще я ползваме.За ежедневно ползваме един Самсунг който купих наскоро за смешни пари с циклонен филтър на маркуча и с хартиена торбичка. А ’ежедевно" у нас означава ежедневно Особено сега като се пали всеки ден камината... Аз си цапам, аз си чистя
                          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                          Коментар


                            #14
                            Явка, да разбирам ли, че тази прахосмукачка не е за ежедневно почистване. Все пак паричките не са малко, за да се вложат в нещо което ще се използва няколко пъти в годината.И още едно въпросче: могат ли да се перат седалките на колата с нея?
                            Manowar - Татко
                            Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                            Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                            Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                            Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                            Коментар


                              #15
                              fihi написа:
                              Явка, да разбирам ли, че тази прахосмукачка не е за ежедневно почистване. Все пак паричките не са малко, за да се вложат в нещо което ще се използва няколко пъти в годината.И още едно въпросче: могат ли да се перат седалките на колата с нея?
                              Могат, могат и още как! Поне с моя модел може, има една по-малка приставка, с която се правят чудеса в малки пространства като това в колата.Моят модел е такъв.
                              BMW E90 320D
                              ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                              ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                              ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                              Коментар

                              Working...
                              X