Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въвеждат нови, по-високи глоби за нарушителите на пътя

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    ele написа:
    kiro_of_the_day написа:
    ele написа:
    Жалко е само, че и модератори пригласят, пък уж трябва да са безпристрастни.
    Аха. Добре! Другия път ще си позволя да ми става смешно само след твое изрично писмено разрешение получено с обратна разписка.А относно случката - не ти вярвам. Толкова случи с катастрофи и инциденти си разказала и все свързани с родата... Ами то бива, бива... ама как пък все на Вас Ви се случва!?
    Никой не те кара да вярваш. Колко съм разказала - 3-4, те и толкова са ставали. А и имам голяма рода, не съм само аз, и всеки има своя кола. Пожелавам ти да не ти се случва
    И аз ти пожелавам провече да не се случва нито на теб нито на твой близък.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #32
      Добре де, на мен ми направи впечетление изречението "Част от парите ще отиват за нови камери....."(цитат по памет).ППитам се,каква част от парите,колко струват тия камери и каде отива останалата част от парите.Другата страна на въпроса,аз карам кола на името на майка ми, баща ми и сестра ми коли на мое име.И се получава така,че аз плащам за всички други нарушения но не и за тези които съм направил.Не съм против по-високи глоби, респективно образоване на лудите по пътя,но ми се стрва, че това е поредния закон копиран директно от някаде без да се съобрази с нащо дередже.

      Коментар


        #33
        ele написа:
        Vladim: контрола на контрола на контрола.... ако на теб ти поискат подкуп какво ще направи? ще чакаш някой сателит да заснеме и запише и полицаите да си получат заслуженото ли? За съжаление в България няма гражданско общество...
        Ако искаш вярвай, но няма да дам! А не, че никога не съм давал... но ми тряваше малко по порасна, че да ми светне, защо не трябва да съм част от корупцията. Сега чакам еидн колега да ми скочи и да ми каже саркастично колко съм велик! Не съм велик, но се различавам от масата (от стола също :D ) !А контрол на контролните органи просто няма! Дават им по шест литра бензин на дежурство, докадите си ги пишат на архаични пишещи машини, а ние да очакваме, че ще има средства за контрол на работата им...
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #34
          stefkolev написа:
          Добре де, на мен ми направи впечетление изречението "Част от парите ще отиват за нови камери....."(цитат по памет).ППитам се,каква част от парите,колко струват тия камери и каде отива останалата част от парите.Другата страна на въпроса,аз карам кола на името на майка ми, баща ми и сестра ми коли на мое име.И се получава така,че аз плащам за всички други нарушения но не и за тези които съм направил.Не съм против по-високи глоби, респективно образоване на лудите по пътя,но ми се стрва, че това е поредния закон копиран директно от някаде без да се съобрази с нащо дередже.
          Много си прав. Не бива чак до такава степен автомобила да се разглежда като лична собственост, все пак тези коли не си ги носим на гърба.
          Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

          Коментар


            #35
            style34 написа:
            Но пак тези глоби НЯМА да важат за онези, големите, по-големите от закона, с големите коли, които не чакат оставащите 15 секунди да светне зелено, а минават на червено, за да видим ние, всички останалите, че те могат да правят каквото си искат.
            Само те да останат да правят нарушения, пак е по-добре от нищо.
            Brava 1.6 16V 103hp

            Коментар


              #36
              Тази тема стана страшно мазало. Накратко, поне за мен, темата е за по-високите глоби. Личните съприкосновения с КАСАПНИЦАТА която се случва всеки ден не мисля, че няма нужда да се обсъжда. Една от най-нелепите и непростими грешки на всеки седнал зад волана. Глобите трябва да стават все по-високи, за да може и рушветите да станат по-големи и по-малко хора да имат възможността да се измъкват с тях. Аз лично пари не давам, затова имам и четири акта вече. Дребни, но ги имам, защото не ми се дават 20 лв.
              Impossible is nothing !

              Коментар


                #37
                А някой спомня ли си, предишния път като повишиха санкциите и глобите, какво се случи?

                Коментар


                  #38
                  Kuku написа:
                  А някой спомня ли си, предишния път като повишиха санкциите и глобите, какво се случи?
                  Нищо?
                  Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                  ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                  Коментар


                    #39
                    Таааааа, в тоя ред на мисли - хайде на БАС, че догодина по това време пак ще има нам-си-колко-стотин загинали, пак ще има катастрофи с пияници, катастрофи с неправоспособни водачи, катастрофи с мангали, полицаите/мутрите/депутатите пак ще си карат както си искат, катаджиите пак ще се крият зад храстите, дори пак ще има задръствания.... даже още по-сериозни, а книжките ще се продават за малко повече пари!

                    Коментар


                      #40
                      Kuku написа:
                      А някой спомня ли си, предишния път като повишиха санкциите и глобите, какво се случи?
                      Аз си спомням:1.Лафа"10 лева все са си 10 лева" се промени със знак +2.Всеки втори катаджия кара джип,а всеки първи има ферма на името на жена си,щото"...полицейската работа е до време..."3.Разкриха "Частния КАТ" в Б.Слатина-8 полицаи задържани за организиране на престъпна група............................................. ...................
                      ===============================
                      // ..."Денят не си личи по сутринта"... //
                      ===============================

                      Коментар


                        #41
                        Аз да питам,защо не приемат закон за забрана на рутинните проверки извън КПП,да спират само за нарушения.Някой знае ли колко струва една камера?Нека да нацвъкат камери през 5км.и да пуснат една обурудвана патрулка да щъка между тях,нарушения пак ще има,рушвети също ама процента им ще е доста по-малък.Защо обаче като можем да вдигнем глобите ,да хвърлим прах в очите и да сме строги но справедливи.

                        Коментар

                        Working...
                        X