Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помогнете откраднаха ми Браво 1.8 16в

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помогнете откраднаха ми Браво 1.8 16в

    Това са данните и снимките на колата . Ако някой има някаква информация , ще бъда много благодарен.Fiat Bravo 1.8/16v GT Дата на производство март 2000 г. Тип двигател Бензинов Мощност (к.с.) 115 к.с. Скоростна кутия Ръчна Категория Хечбек Пробег 121000 км Цвят Светло сив Особености:2(3) Врати, ABS, Аларма, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Застраховка, Климатроник, Лети джанти, Металик, Халогенни фарове, Центр. заключване
    Прикачени файлове
    Не е важно колко ти е бърза колата, а колко бързо тръгваш!!!

    #2
    Скайп : og40_19Тел. : 0884428125 ; 0878223362Колата я откраднаха от софия , квартал Обеля
    Прикачени файлове
    Не е важно колко ти е бърза колата, а колко бързо тръгваш!!!

    Коментар


      #3
      Не е важно колко ти е бърза колата, а колко бързо тръгваш!!!

      Коментар


        #4
        ostanchev написа:
        Скайп : og40_19Тел. : 0884428125 ; 0878223362Колата я откраднаха от софия , квартал Обеля
        Колега тези дни имаше обява в тунинг.бг на това браво ПРОДАВАШЕ СЕ 100% съм сигурен.Ако искаш да ти е намеря ?

        Коментар


          #5
          Той човека си го продаваше, но апашите вече на всичко налитат, смятай че е заминало за части, но дано да не съм прав......
          --Старата ръжда любов не хваща!--
          156 sportwagon 1,9 jtd 115
          ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

          Коментар


            #6
            Да така беше, пуснах му обява и ми я думнаха снощи КО***ЕТАТА
            Не е важно колко ти е бърза колата, а колко бързо тръгваш!!!

            Коментар


              #7
              ostanchev написа:
              Да така беше, пуснах му обява и ми я думнаха снощи КО***ЕТАТА
              Дано да си и направил някво каско не че е кой знае кво но все пак...Ще се узартам ако са я домакнали в Пловдив Нямям думи Някой гледал ли е УЖ ЩЕ Я КУПУВА ?

              Коментар


                #8
                Не,никой. Каското трябваше да го платя (вноската) на 30.10 , но нямах пари и затова я пуснах. А сега хем няма пари ,хем няма и кола
                Не е важно колко ти е бърза колата, а колко бързо тръгваш!!!

                Коментар


                  #9
                  Е това е лошото, че ФИАТ станаха толкова масови.Едно време се крадяха само Голф и Ауди 80...Съжалявам много за колицата ти, но ми се струва че вече е разпарчетосана за части, каквато е била и целта им, най-вероятно.Другите варианти - да я продават цяла или да ти искат откуп отпадат.Аааааа, може да са я задигнали за да правят обир с нея, така че може и да ти я намерят след няколко дни...изгоряла... И последната версия - застрахователите да те наказват за неплатеното каско - не се учудвам вече, щото мутренските времена се връщат.

                  Коментар


                    #10
                    Много, много неприятно. Immortal e изброил възможностите. Като последната е доста възможна, с оглед съвпадението, което се получава.
                    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                    Коментар


                      #11
                      Immortal написа:
                      Е това е лошото, че ФИАТ станаха толкова масови.Едно време се крадяха само Голф и Ауди 80...Съжалявам много за колицата ти, но ми се струва че вече е разпарчетосана за части, каквато е била и целта им, най-вероятно.Другите варианти - да я продават цяла или да ти искат откуп отпадат.Аааааа, може да са я задигнали за да правят обир с нея, така че може и да ти я намерят след няколко дни...изгоряла... И последната версия - застрахователите да те наказват за неплатеното каско - не се учудвам вече, щото мутренските времена се връщат.
                      Aко какво ще правят застрахователите, ако я откраднат? Не мога да разбера - каква им е ползата? Все пак доста кофти...
                      Браво 1.6 16v 1996
                      Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

                      Коментар


                        #12
                        Ползата на застрахователите ще е следващия път да не пропуска да плати вноска Не знам, това бяха похвати от мутренските години. Отдавна не се е случвало нещо подобно, но то и кражбите на джанти и чистачки ги бяхме позабравили, но сега пак се почнаха...Не написах още един вариант - да са я взели хлапета да се повозят и да я намерят някъде изоставена с празен резервоар. Дано да се намери колата.

                        Коментар


                          #13
                          Не виждам за какво да го наказват застрахователите. Човекът е имал каско на разсрочено плащане, те са си получили поне една вноска при сключване на застраховката, тяхното не се губи. Няма следваща вноска - застраховката се разваля. Аз съм искрено учуден, че се крадат и фиати. Нито откуп може да се иска за кола, която струва по-малко от 3000 лв., нито си струва усилията и рисковете да се разглобява и продава на части - я спечелят 500 лв, я не. По-скоро някой я е взел да се повози и ще я намерят изоставена след ден два, ако има късмет някой бдителен човек да се обади. Защото има и куриозни случаи: на мои колеги им бяха откраднали колата, някаква непретенциозна беше, не помня марката. Оказа се, че 2 години е стояла на паркинга на някакъв блок и чак тогава е направила впечатление на някой, който се е обадил в полицията. Естествено беше без акумулатор и музика, гумите бяха станали на нищо.
                          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                          Коментар


                            #14
                            Колега тръгвай по моргите,такъв автомобил може да се открадне само за да се разпарчетоса на части.
                            Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
                            Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
                            I am in love with my cars

                            Коментар


                              #15
                              И аз предполагам че каското са ти я задигнали.... В София на един познат му изчезнаха две стари БМВ-та... човека също не беше плащал вноски и в двата случая...
                              FIAT, не е само въпрос на сметки - FIAT е убеждение, мания, магия, нещо трудно обяснимо което те завладява, грабва те и те пристрастява.... италианеца е вложил дух във всеки модел!

                              Коментар

                              Working...
                              X