Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КАТ-камери

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    КАТ-камери

    Колеги,някой знае ли дали камерата на Цариградско в посока център-младост(м-у мантинелите)преди Макдоналдс работи?Накой получавал ли е "честитка" от там? Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 И до колко време идват писмата от КАТ?Благодаря ви предварително за инфото :D

    #2
    Камерата за сега седи във формата на кутия, или поне не работи в X, К/Ка банд и с лазар! А иначе честитките идват от няколко седмици до няколко месеца. На колега скоро му дойде честитка за нарушение от април месец! :D
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Vladim написа:
      Камерата за сега седи във формата на кутия, или поне не работи в X, К/Ка банд и с лазар! А иначе честитките идват от няколко седмици до няколко месеца. На колега скоро му дойде честитка за нарушение от април месец! :D
      Tова значи ли че не ме е хванала с превишена скорост?В лявата и средната лента имаше коли,а аз карах доста бързо в дясната лента

      Коментар


        #4
        От април ми дойде честитка за цариградско за настъпена маркировка Понеже се вижда как изчаквам колите пред мен да се изтеглят от кръстовището и аз не навлизам защото знам, че ще ме хване светофара и ще остана по средата, но съм настъпил линията и затова искат да ме санкционират ай сиктир бе, едно голямо викане.......................

        Коментар


          #5
          По първият въпрос съм пас, но кога идват честитките - честно, не мога да открия порядък - в рамките на тази седмица получих покани за снимки, съответно от 15.02. и 25.07.
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
          Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
          Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

          Коментар


            #6
            la squadra azzurra написа:
            По първият въпрос съм пас, но кога идват честитките - честно, не мога да открия порядък - в рамките на тази седмица получих покани за снимки, съответно от 15.02. и 25.07.
            Това за Бургас ли ?
            Brava 1.6 ELX

            Коментар


              #7
              Punto 1.4T написа:
              Tова значи ли че не ме е хванала с превишена скорост?В лявата и средната лента имаше коли,а аз карах доста бързо в дясната лента
              Това значи, че моят радар детектор не засича тази камера и силно се съмнявам, че в кутията има камера. А иначе не карай толкова бързо в дясната лента!
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                Преди време Pinko беше писал в Алфа форума, че новите камери ( прословутите 15 камери за по 25000 Е броя) НЕ ГИ ЛОВИ НИЩО. Правили са тестове с всички радар детектори от висок клас...И снимат всички платна...И в София има 2 - там на Цариградско и София ленд...На печелившите честито.п.с Бях чел някъде че тези камери правят постоянно снимки ( примерно на 0.5 сек ) и на базата 2 поредни снимки сравняват и изчисляват скоростта на движение. Така че радар-детектор - нъцки. Не знам до колко е вярна тази информация, но поне на мен не ми пука.Най-добрият радар детектор са знаците - видиш ограничение 60 , сваляш на 60, всичко друго е бошлав работа.
                Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                Коментар


                  #9
                  pr_00f написа:
                  ...п.с Бях чел някъде че тези камери правят постоянно снимки ( примерно на 0.5 сек ) и на базата 2 поредни снимки сравняват и изчисляват скоростта на движение. Така че радар-детектор - нъцки. Не знам до колко е вярна тази информация, но поне на мен не ми пука.Най-добрият радар детектор са знаците - видиш ограничение 60 , сваляш на 60, всичко друго е бошлав работа.
                  Чакай, че ми стана интересно... как на базата на две снимки ще сравняват и изчисляват скоростта? Аз, ако карам със 110, а Ганчо след мен със 115??Аз пък знам, че прословутите камери за 15, а кутиите за тях 30! Така, че може да се очаква половината кутии да са празни! :D Едва ли точно на Цариградско ще сложат празна кутия, но... знае ли човек.
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #10
                    ruNNer написа:
                    la squadra azzurra написа:
                    По първият въпрос съм пас, но кога идват честитките - честно, не мога да открия порядък - в рамките на тази седмица получих покани за снимки, съответно от 15.02. и 25.07.
                    Това за Бургас ли ?
                    Аха, първата е от "Ромпетрол" на пътя за Ветрен, другата от Отманли/май не е от стационарните камери, по-скоро от Астрата/
                    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                    Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                    Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                    Коментар


                      #11
                      la squadra azzurra написа:
                      ruNNer написа:
                      la squadra azzurra написа:
                      По първият въпрос съм пас, но кога идват честитките - честно, не мога да открия порядък - в рамките на тази седмица получих покани за снимки, съответно от 15.02. и 25.07.
                      Това за Бургас ли ?
                      Аха, първата е от "Ромпетрол" на пътя за Ветрен, другата от Отманли/май не е от стационарните камери, по-скоро от Астрата/
                      Според мене също тези ти снимки са от Астрата, защото стоят на тези места точно. А на Ромпетрол поне аз не съм видял кутия за камера.
                      Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                      Ex.Opel Astra

                      Коментар


                        #12
                        Аз вчера бях в кат за честитка А тя е от 26 май от един бал на орлов мост един приятел се беше показал през джама...Пуснаха ми го писаха акта и си тръгнах.
                        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                        Коментар


                          #13
                          pr_00f написа:
                          Преди време Pinko беше писал в Алфа форума, че новите камери ( прословутите 15 камери за по 25000 Е броя) НЕ ГИ ЛОВИ НИЩО. Правили са тестове с всички радар детектори от висок клас...И снимат всички платна...И в София има 2 - там на Цариградско и София ленд...На печелившите честито.п.с Бях чел някъде че тези камери правят постоянно снимки ( примерно на 0.5 сек ) и на базата 2 поредни снимки сравняват и изчисляват скоростта на движение. Така че радар-детектор - нъцки. Не знам до колко е вярна тази информация, но поне на мен не ми пука.Най-добрият радар детектор са знаците - видиш ограничение 60 , сваляш на 60, всичко друго е бошлав работа.
                          Е как ще ме снима няколко пъти като карах най в дясно,а в другите 2 ленти имаше много коли Че съм си виновен,виновен съм,но бързах защото ни бяха разбили камионите в младост но това едвали ще послужи като оправдание.

                          Коментар


                            #14

                            Коментар

                            Working...
                            X