Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Offroad froum BG - права

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Offroad froum BG - права

    Колеги,Имам нужда от малко помощ...Някой от вас има ли права в Офроуд форума, защото много бих искал да пусна обявата за автомобила, който продавам там.Моля, ако някой може да пуска такава тема там, да ми пише :D Обещавам комисионна на помощника Предварително благодаря!
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    #2
    Re: Offroad froum BG - права

    viktorson написа:
    Колеги,Имам нужда от малко помощ...Някой от вас има ли права в Офроуд форума, защото много бих искал да пусна обявата за автомобила, който продавам там.Моля, ако някой може да пуска такава тема там, да ми пише :D Обещавам комисионна на помощника Предварително благодаря!
    Пиши на ЛС на "Tornado".Знам че той е по оффроуда.Дано да може да ти помогне.ПП.Много ме кефят колегите от оффроуд форума как са си си решили проблема с членовете които искат да го ползват само с търговска цел.
    Предвид зачестилите злоупотреби с доверието на потребителите във форума,решили да купят даден продукт по обяви пуснати тук бих искал да напомня следното:Пускайки обява от тип "Продавам нещо, ама то не е мое, ама то е на приятел, ама аз само пускам обявата за да му свърша услуга", сте длъжни:- ИЛИ изрично да упоменете че не сте запознат с точното качество/състояние на стоката, и да спрете коментарите до там.- ИЛИ поемате отговорността за стоката като неин продавач, по същия начин по който бихте поели отговорност за собствената си стока.- Отделно, всякакви обяви "ПРОДАВАМ" при които се представяте за продвач но в един момент се оказва че видиш ли стоката не е ваша а на приятел, и вие нищо не знаете за скритите и дефекти, ще се тълкува като опит за измама, водещ до санкции, които в повечето случаи ще се изразят в постоянен бан.ВИЕ сте лицето което пуска обявата. ВИЕ заставате с името и репутацията си зад дадената стока. ВИЕ я хвалите. ВИЕ носите моралната отговорност когато купувача се окаже излъган.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #3
      Много благодаря, колега И аз съм съгласен напълно с теб, като същевременно не ми се иска по повод продажба, да влизам в благотворителна инициатива...Имам други съображения, за да го направя ПП - Ще пиша на Tornado
      Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

      Коментар


        #4
        Re: Offroad froum BG - права

        viktorson написа:
        Колеги,Имам нужда от малко помощ...Някой от вас има ли права в Офроуд форума, защото много бих искал да пусна обявата за автомобила, който продавам там.Моля, ако някой може да пуска такава тема там, да ми пише :D Обещавам комисионна на помощника Предварително благодаря!
        Аз съм регистриран там,карах джип,но имат нови правила за пускане на обяви,т.т. не се пускат обяви от други потр.,а лично техни обяви.Имаш Л.С.
        Не е важно да приказваш много,защото изричаш думи които не трябва.
        Важни са мислите и малко слова,но да са точни и правилни.

        Коментар


          #5
          Странна работа, получих Л.С, което го няма в пощата ми Yellow_Flash_Colorz_PDT_10А и не виждам, къде е толкова проблема, при положение, че ще бъде изписан моя телефон, и хората ще контактуват само с мен...Както и да е, помислих, че там ще има интерес, имайки предвид каква дискусия и интерес се завъртяха около една Панда 4х4...
          Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

          Коментар

          Working...
          X