Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с компа и видеото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с компа и видеото

    Лаптопа е Asus X51RL сложих скоро Vista и оттогава когато гледам клип от ВБОКС или ЮТУБ без да съм го разширил на цял екран няма проблеми, обаче разширя ли го напочва да запча и много скоро компа забива мн яко и се налага да свалям батерията му за да мога да го включа пак. Това се случва само когато разширя на цял екран. През времето в което насича преди да забие изкача някаква грешка за видеокартата. Сложих оригиналните драйвъри които си вървят с компа и пак така....Проблеми с други видеота засега не са проявени. Преди беше със ЕксПи и нямаше този проблем ....
    Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


    Когато целта е всичко и пътят е без значение!

    #2
    1.Преинсталираи си драивърите на видеото!ако не стане пиши пак !
    Мерцедеси Мерцедеси За Метреси И Принцеси..Шевролети Кабриолети Всичките Със Джанти Лети..Фаровете Са Ксенон...Музиката CD-ROM,Телевизор във колата те тава ми е мечтата

    Коментар


      #3
      Re: Проблем с компа и видеото

      Interceptor написа:
      Лаптопа е Asus X51RL сложих скоро Vista и оттогава когато гледам клип от ВБОКС или ЮТУБ без да съм го разширил на цял екран няма проблеми, обаче разширя ли го напочва да запча и много скоро компа забива мн яко и се налага да свалям батерията му за да мога да го включа пак. Това се случва само когато разширя на цял екран. През времето в което насича преди да забие изкача някаква грешка за видеокартата. Сложих оригиналните драйвъри които си вървят с компа и пак така....Проблеми с други видеота засега не са проявени. Преди беше със ЕксПи и нямаше този проблем ....
      Ами до колкото виждам колегата е преинсталирал с оригиналните драйвери и резултата е същият.
      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

      Коментар


        #4
        ...

        1. Още в началото се отказах от Вистата - тежка, тромава, забива с причина и без причина; за да тръгне принтера трябва да се бърника в регистрите и какво ли не още...2. Не знам колко пъти вече се заканвам да изхвърля моя Асус F5Z през прозореца, добре че имам железни нерви... Още е в гаранция, а вече му е сменяно дъно, CD (и новото CD започна да се замисля при четенето на повечето дискове).3.Следващият ми лаптоп ще бъде всеки друг но не и Асус.
        Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
        Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

        Коментар


          #5
          Извинявам се не съм видял че е преинсталирал драйвърите!А каква ти е Видео Картата?Защо не влезеш в саита производител и да изтеглиш най-новите.
          Мерцедеси Мерцедеси За Метреси И Принцеси..Шевролети Кабриолети Всичките Със Джанти Лети..Фаровете Са Ксенон...Музиката CD-ROM,Телевизор във колата те тава ми е мечтата

          Коментар


            #6
            Аз викам да си сложи една седмица и да заебе тая виста. Дори от микромеките признаха, че е недоразумение. Личният ми избор обаче ще продължи да е Windows XP за любителите на бозата и Linux за всички останали.
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #7
              jenshen73 написа:
              Аз викам да си сложи една седмица и да заебе тая виста. Дори от микромеките признаха, че е недоразумение. Личният ми избор обаче ще продължи да е Windows XP за любителите на бозата и Linux за всички останали.
              ]Тъй, тъй...Или да си се върне на XP.А колегата с проблемния Асус - сихурен ли си че точно твоята бройка не е проблемна или нещо употребата ти не е от най-щадящите?Щото аз съм с Асус F5L вече 2 години и малкия го е побъркал от игри - и то сериозни - не в kefche.com, и не е мръднал. Само пластмасата пред клавиатурата се опитва да показва някакви признаци на износване ама засега само аз го забелязвам това. И интересно - за какво толкова ползваш CD-то? Щото мойто не е прочело повече от 10-15 диска за 2 години, нито пък това на служебния ми компир...
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #8
                Въобще не харесвам Виста и нямаше никога да я сложа ако не беше една дълга история че съм на една VPN интернет връзка която се оказа че XP SP3 има вграден дефект и не тръгва и т.н. дълга история .... Сега хич не ми се слага пак ХР, но още малко ще ме държат нервите и ще я разкарам
                Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                Коментар


                  #9
                  слагаи 7мица и аз като Явор съм много доволен от .. с Pro57V съм или да сме точни M51VR 7мицата лети и нямам никави полми
                  Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                  Коментар


                    #10
                    Подкрепям 7.Замених оригиналната ми лицензна Виста със 7 и компа литна. Сега под Виндовс работи толкова бързо, колкото и под Линукс.Имах малък проблем с Аутокада, че не приема по-нови версии от 2004, но пък се снабдих с 2010 и сега си работи нормално.Разпозна си абсолютно всичко при самата инсталация, с изключение на карт-четеца, но него го инсталнах ръчно.

                    Коментар

                    Working...
                    X