Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гараж в стил "007" за 72000$

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гараж в стил "007" за 72000$

    Кой не иска да кара Aston Martin? А кой не би искал да има Aston Martin и да го паркира в стил James Bond? E, английска компания предлага на заможни господа/дами с "по-сериозни" възможности да направят паркирането ексклузивно (не, че имат нужда, но разни хора - разни идеали). Този гараж използва хидравлична платформа, която може да бъде скрита под декоративен елемент като малко басейнче или добре оформен храст, например."Изскачащият" гараж се е превърнал в голям хит в Лондон, като там вече са повече от 8. Сериозен интерес проявяват и клиенти от Челси, Кенсингтън, Уестминстър и други английски градове. Не е ясно дали такова нещо би-могло да се направи за България (или поне не от тази компания), но със сигурност има хора на които подобна идея ще им хареса.Лифтът отнема 10 седмици за да бъде конструиран. Цената стартира от 61000$ и срещу тези си пари клиента получава платформата и декорация за повърхността. При добро желание платформата може да се направи да издържа кола върху "покрива" си, което обаче ще струва допълнителни 11,800$.http://www.autotrend.bg/news/read/322

    #2
    Re: Гараж в стил "007" за 72000$

    sexpodmosta написа:
    "Изскачащият" гараж се е превърнал в голям хит в Лондон, като там вече са повече от 8.
    Сигурен съм, че до 1-2 години, а може и по-рано да се появи и в България. Задължително ще се намери кой да го направи "по български" с подръчни средства!

    Коментар


      #3
      Re: Гараж в стил "007" за 72000$

      M-Jet написа:
      sexpodmosta написа:
      "Изскачащият" гараж се е превърнал в голям хит в Лондон, като там вече са повече от 8.
      Сигурен съм, че до 1-2 години, а може и по-рано да се появи и в България. Задължително ще се намери кой да го направи "по български" с подръчни средства!
      А баш! И то за мноооого по малко от $72,000... Обирджии! Такива подемни гаражни платформи на доста места съм виждал по разни паркинги, ползват се да паркират все едно 2 коли на 1 място. А самата декорация може да струва бая по-малко...

      Коментар


        #4
        Ба. Ще помисля по бай-Ганьовски: Ами, ако ми се прецака подемника с колата под него ? Ами, ако комшията си паркира старата ненужна ИФА върху гаража ми. А-аааа нееее...Ако падне метеорит върху него
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          #5
          Re: Гараж в стил "007" за 72000$

          M-Jet написа:
          sexpodmosta написа:
          "Изскачащият" гараж се е превърнал в голям хит в Лондон, като там вече са повече от 8.
          Сигурен съм, че до 1-2 години, а може и по-рано да се появи и в България. Задължително ще се намери кой да го направи "по български" с подръчни средства!
          Какво значи пък "по български"? Почти елементарна хидравлика, която всеки третокурсник в университета ще може да ти направи. Изкопаваш дупка с рамери на 20 футов контейнер, който може да се купи за не много пари и си готов. Ама нали е в Кралството и веднага е аристократично и шик, ако е тук - веднага е мутренско или побългарено.
          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

          Коментар


            #6
            като стана дума за гаражи http://www.luxury4play.com/automotiv...htmlвижте логото FIAT :D
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              Sev написа:
              като стана дума за гаражи http://www.luxury4play.com/automotiv...htmlвижте логото FIAT :D
              тцтцтцтц как може чак пък такава безвкусица то нито колите му коли нито къщите му къщи пък да не говорим за гаражите Yellow_Flash_Colorz_PDT_04
              Толкова е лесно да поправяш другите. Толкова е трудно да поправяш себе си

              Коментар


                #8
                Б*хти. Имаше един с 10-тина коли... Сигурно 30-40 мин вкарва и изкарва коли докато изкара тая дето иска да кара днес Пък нашия живот е толкова лесен - слизаш пред блока и след 5 мин си на път :D Дали не ни завижда а?
                Браво 1.6 16v 1996
                Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

                Коментар


                  #9
                  svilens написа:
                  Дали не ни завижда а?
                  Да точно завиждани на автомобилите който караме.За какво са му Мазерати-та,Ферари-та,Поршета,вместо да си има една Ладичка! Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_02 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04
                  Мерцедеси Мерцедеси За Метреси И Принцеси..Шевролети Кабриолети Всичките Със Джанти Лети..Фаровете Са Ксенон...Музиката CD-ROM,Телевизор във колата те тава ми е мечтата

                  Коментар

                  Working...
                  X