Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За мърлявите миячи на стъкла...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Vladim написа:
    Аз не съм видял мангал да измие качествено стъкло, ама карай... а пък и качествено измотото стъкло, колко време остава такова в градска среда? А че това е организирана дейност и някой друг им прибира парите... нямам намерение да те убеждавам, просто е така! :D И трето. Между другото една качествена бърсалка за джам струва няколко лева и кара с години. Имам една, която сигурно е на над 6 години от едната страна е с гумиран профил, от другата с нещо като гумен дунапрен. Имам си и едно шише с литър вода в багажника, стига точно за всички стъкла, фаровете и за стоповете може да остане!
    За първото и второто може да си спориме и на кило ракия до другиден ... Виж обаче третото не мога да го отрека
    Fiat Forum Bulgaria

    Прекаленият светец и богу не е драг !

    Коментар


      #47
      Ichkin написа:
      Vladim написа:
      Аз не съм видял мангал да измие качествено стъкло, ама карай... а пък и качествено измотото стъкло, колко време остава такова в градска среда? А че това е организирана дейност и някой друг им прибира парите... нямам намерение да те убеждавам, просто е така! :D И трето. Между другото една качествена бърсалка за джам струва няколко лева и кара с години. Имам една, която сигурно е на над 6 години от едната страна е с гумиран профил, от другата с нещо като гумен дунапрен. Имам си и едно шише с литър вода в багажника, стига точно за всички стъкла, фаровете и за стоповете може да остане!
      За първото и второто може да си спориме и на кило ракия до другиден ... Виж обаче третото не мога да го отрека
      3-тото е класика Моята бърсалка си остана в магазина след като му измих витрините! И от тогава го давам на чистачки и вода от шишето ако ме е домързяло да налея в казанчето Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
      CSI in the CAR !!!
      Mancuzo Fiat PUNTO 1.7DS 176B3.000,около (6,7л-11л /100)София.


      ПО-ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "Дизел"

      Коментар


        #48
        ха негърки мулатки ромки аз пък си имам запазена марка един мъж на бензиностанцията, винаги ми измива стъклата но на мойта кола с друга ли съм или с друг нямаааа измиване

        Коментар


          #49
          Няма такава досада , като тия Един път дадох цигара,на едно такова цигане с условието да не мие нищо. След време на същото кръстовище седеше един от тия дето продават вестници.Попита ме за цигара,но аз имах 1 .. и ме хвана яд, че така се случи на цигането дадох, но на нашия човек дето обикаля кръстовището и работи не От тогава им казвам. "изчезвай". Чакам някое цигане да се издърви да направя задръстване
          There is a spirit hungry for life.Thirsting for thrill pure exhiliration.It's the spirit of Life.The spirit of joy,the spirit of ecstasy.It's the spirit of ITALY and it lives in the heart of every UNO TURBO!!!

          Коментар


            #50
            ха, да така е станало, защото са си го изпросили с наглост, не си ти виновен.. а иначе на продавач на вестници по пътя съм давал веднъж, не съм виждал никаква наглост при тях.иначе да, това е начина да се действа - със суровост към такива нагли хора, да не кажа червеи, само бой ще ги оправи тях, заради поразиите, които някои могат да правят по колите, но лошото е, че не съм никак по тази част с боя, освен че ме е гнус дори да дишам въздуха, който и те дишат.... за това съм се укривал до сега в колата без да говоря, а те ме нацапаха веднъж здраво... но колата, за щастие, е още здрава...Все пак, да напомня, че рано сутрин тези идиотчета ги няма, тогава няма да се занимавате с такива простотии, докато чакате.

            Коментар


              #51
              fuoco написа:
              ...Все пак, да напомня, че рано сутрин тези идиотчета ги няма, тогава няма да се занимавате с такива простотии, докато чакате.
              Е... дай сега да излизаме и да се прибираме само рано сутрин! Понякога ми идва да излеза и да ги изпонаритам, като накацат някоя беззащитна жена шофьорка...
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #52
                чакаш го да се изпречи пред колата и подаваш газ,спираш,пак подаваш и пак спираш,форсираш на място на свободна и свириш с клаксона-ей това е начина,а ако не поемат,спираш и вадиш пластмасов воден пистолет от жабката и заплашително излизаш-гаранция мангала ще се по..ре от страх и няма да го видиш повече
                ex.Мареа ТД100

                Коментар

                Working...
                X