Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся снимка или Чертеж на Фиат Браво 1.6 16v Отдолу

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся снимка или Чертеж на Фиат Браво 1.6 16v Отдолу

    Трябва ми това нещо,защото съм решил да пазделя Ауспуха (от средно гарне) да стане като V-образен и да изкарам Двете цеви отстрани излизащи от прагове Абарт... Ще стане ли изобщо? Мерси предварително и сажълявам ако съм сбъркал Раздела....
    FIAT, не е само въпрос на сметки - FIAT е убеждение, мания, магия, нещо трудно обяснимо което те завладява, грабва те и те пристрастява.... италианеца е вложил дух във всеки модел!

    #2
    За съжаление гугъл не помогна много открих това ще те разбера ако не ти върши работа защото нищо друго не открих:http://www.dieselgeek.com/catalog/B5PanzerA4.JPG
    Мерцедеси Мерцедеси За Метреси И Принцеси..Шевролети Кабриолети Всичките Със Джанти Лети..Фаровете Са Ксенон...Музиката CD-ROM,Телевизор във колата те тава ми е мечтата

    Коментар


      #3
      Ако го правиш в сервиз ,я закарай да я вдигнат и да ти кажат дали ще може и ако може дали няма да опира по гърбиците на пътя ,че нашите пътища са едни!Според мен едва ли ще седи хубаво ,по-добре го направи отзад с две тръби и едни хубави гърнета и ще заспи...Но все пак колата е твоя и ти решаваш... Само казвам лично мнение...
      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

      Коментар


        #4
        marea_3731 написа:
        За съжаление гугъл не помогна много открих това ще те разбера ако не ти върши работа защото нищо друго не открих:http://www.dieselgeek.com/catalog/B5PanzerA4.JPG
        Това на снимката не е Браво.
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #5
          Да... това определено не е Браво... но все пак Мерси... А относно това да изкарам Ауспусите отзад е доста цхесто срещано.... искам нещо интересно
          FIAT, не е само въпрос на сметки - FIAT е убеждение, мания, магия, нещо трудно обяснимо което те завладява, грабва те и те пристрастява.... италианеца е вложил дух във всеки модел!

          Коментар


            #6
            Zik написа:
            Да... това определено не е Браво... но все пак Мерси... А относно това да изкарам Ауспусите отзад е доста цхесто срещано.... искам нещо интересно
            Купи си ламборгини бе, кво го мъчиш това браво.
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #7
              Lamborghini не ми допада като кола.... пък и на него не му излизат ауспусите от праговете
              FIAT, не е само въпрос на сметки - FIAT е убеждение, мания, магия, нещо трудно обяснимо което те завладява, грабва те и те пристрастява.... италианеца е вложил дух във всеки модел!

              Коментар


                #8
                Tази върши ли ра6ота?
                Ex Fiat 126P
                Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                Alfa Romeo 147 1.6 TS
                Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                Коментар


                  #9
                  Да... мерси много....
                  FIAT, не е само въпрос на сметки - FIAT е убеждение, мания, магия, нещо трудно обяснимо което те завладява, грабва те и те пристрастява.... италианеца е вложил дух във всеки модел!

                  Коментар


                    #10
                    Внимавай с горивопроводите
                    '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                    '97 Coupe 16VT 262WHP+

                    Коментар


                      #11
                      За късмет имам малко материал. Заповядай и успех.
                      Прикачени файлове
                      Bravo 1.6 / 16

                      Коментар


                        #12
                        Ето още малко.
                        Прикачени файлове
                        Bravo 1.6 / 16

                        Коментар


                          #13
                          Riki888 Благодарен съм за Супер Материалите... имаш едно питие от мен....Мерси на всички които помогнаха.... П.С. Може да затворите темата вапросът е РЕШЕН !!!
                          FIAT, не е само въпрос на сметки - FIAT е убеждение, мания, магия, нещо трудно обяснимо което те завладява, грабва те и те пристрастява.... италианеца е вложил дух във всеки модел!

                          Коментар


                            #14
                            Гледам снимки на коли отдолу в тази тема - скучно. Не е като снимки на жени Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                            She was only a whisky maker but he loved her still.

                            Коментар

                            Working...
                            X