Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой да знае къде мога да си намеря такива джанти?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой да знае къде мога да си намеря такива джанти?

    Колеги, тези джанти някой да знае къде мога да ги намеря? ... знам само, че са от купе...
    Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
    Punto. 1.2 16v. 86hp+

    #2
    Кои джанти бе МОЙ?!Нещо снимчица няма ли да качиш?

    Коментар


      #3
      Поне на този етап никакви джанти не се виждат в поста ти .
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        Maрка и модел
        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

        Коментар


          #5
          dobrujanetza написа:
          Maрка и модел
          Мисля че е от Fiat Coupe 2.0 20V turbo... но не съм сигурен
          Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
          Punto. 1.2 16v. 86hp+

          Коментар


            #6
            Здравейте колеги, карам Фиат Браво 1.9 ТД пушка си е , но искам да попитам...няаколко пъти вече ми се случва като запаля колата започва сама да се форсира до 1600 оборота,без да съм натискал газта, знаете ли на какво може да се дължи ?????? Няма връзка с темата. Въпросът ти е за "Консултации"."Модераторски екип на fiat-bg.org"
            Fiat Bravo 1.9 TD100

            Коментар


              #7
              Провери в Тунинг-раздела или Купувам/Продавам авточасти.
              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

              Коментар


                #8
                Аз виждам снимката , колега тези джанти найстина са от купе но доколкото знам доста трудно се намират. Оглеждай се по форумите и по гумаджииниците
                FIAT - TIPO 2.0i.е

                Коментар


                  #9
                  Тези джанти от снимката са от купе турбо LE и се намират много трудно.По лесно ще намериш от обикновено купе турбо.не са тъмни на цвят,но пък лесно се боядисват а ако ти се чака до пролетта можеш да купиш моите Ето ги...
                  Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
                  Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

                  Коментар


                    #10
                    И аз съм си търсил такива джанти от купе и май единствения начин да ги вземеш е в комплект с колата._жоро_ ако колегата не е навит да чака за твоите джанти, като решиш да ги продаваш ми прати една оферта на лично.
                    Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
                    Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
                    -------------------------------------------------------------

                    Коментар

                    Working...
                    X